Strategiczna współpraca Banku Pekao S.A. i PLL LOT

Samolot PLL LOT w barwach Banku Pekao S.A.
Samolot PLL LOT w barwach Banku Pekao S.A. / fot. materiały prasowe

Dzięki strategicznej współpracy PLL LOT z Bankiem Pekao S.A. klienci banku mogą korzystać
z programu lojalnościowego Miles & More i gromadzić mile za transakcje dokonywane wybranymi kartami banku, w tym kartą kredytową z Żubrem.

Miles & More to największy w Europie program lojalnościowy pozwalający gromadzić mile
i wymieniać je m.in. na bilety ponad 35 linii lotniczych, np.: PLL LOT, Lufthansa, Austrian Airlines, SWISS, Turkish Airlines, Brussels czy portugalskiego TAP. Zgromadzone mile można wymienić również na: podwyższenie klasy podróży samolotem, rezerwację hotelu, wynajem samochodu oraz nagrody rzeczowe. Wyrazem współpracy obu partnerów jest reklama wizerunkowa – samolot PLL LOT w barwach Banku Pekao S.A. będzie latał na liniach krótko- i średniodystansowych.

„Z myślą o pasażerach, którzy od zawsze byli w centrum naszej uwagi, dążymy do ciągłego doskonalenia naszej oferty, a programy lojalnościowe odgrywają w tym procesie istotną rolę. Wspólnie z Bankiem Pekao S.A. prezentujemy usługę, która przede wszystkim zaspokoi potrzeby często podróżujących pasażerów. Zapraszam serdecznie do korzystania z kart i zbierania mil, które będzie można wykorzystać nie tylko na przeloty, ale również m.in. na zakupy w naszym sklepie Shop&More” – mówi Michał Fijoł, prezes zarządu Polskich Linii Lotniczych LOT.

Jak korzystać z bonusów Miles & More

W ofercie Banku Pekao mile mogą zbierać obecni i nowi posiadacze Karty Kredytowej z Żubrem oraz kart kredytowych bankowości prywatnej – Pekao World Elite Mastercard i Pekao Visa Infinite. Wystarczy, że w aplikacji mobilnej PeoPay lub bankowości internetowej Pekao24 dołączą swoją kartę do programu Miles & More.

„Bank Pekao jako jedyny bank w Polsce umożliwia gromadzenie mil w programie Miles & More. Skupiamy się na potrzebach klientów. Naszym celem jest nie tylko sprostanie tym oczekiwaniom, ale również dostarczanie produktów i usług, które będą wygodne, atrakcyjne i pełne korzyści. Dlatego konsekwentnie realizujemy naszą strategię mającą na celu udostępnianie klientom najlepszych rozwiązań w Polsce. Bardzo dobrym przykładem jest Karta Kredytowa z Żubrem, która od momentu wdrożenia cieszy się ogromną popularnością. Potwierdza to niemal dwukrotny wzrost udziału rynkowego Banku Pekao w sprzedaży kart kredytowych. Jestem przekonany, że dzięki programowi Miles & More nasi klienci będą mogli jeszcze łatwiej spełniać swoje marzenia o podróżowaniu” – powiedział Paweł Strączyński, wiceprezes Banku Pekao S.A.

Posiadacze Karty Kredytowej z Żubrem zyskują:
• 1000 mil powitalnych po pierwszej transakcji kartą.
• Mile za transakcje – im wyższy pakiet karty, tym więcej mil Miles & More!
o Pakiet Platynowy: 6 zł = 1 mila
o Pakiet Złoty: 10 zł = 1 mila
o Pakiet Standard: 20 zł = 1 mila
• Ochronę przed utratą ważności mil zgodnie z zasadami Miles & More.

Bank nalicza mile za płatności w sklepach stacjonarnych i w internecie, wypłaty gotówki w bankomatach oraz za przelewy z karty.
Posiadacze Karty Kredytowej z Żubrem z Miles & More w Pakiecie Złotym i Platynowym dodatkowo mogą korzystać z bezpłatnej odprawy Business Check-in na lotnisku Chopina w Warszawie, podróżując liniami lotniczymi PLL LOT.
Szczegóły dostępne na pekao.com.pl/zbieram-mile.

Również posiadacze kart Pekao World Elite Mastercard lub Pekao Visa Infinite z Miles & More mogą zbierać mile w programie Miles & More. Dodatkowo, podróżując PLL LOT, mogą korzystać z bezpłatnej odprawy Business Check-in oraz bezpłatnej usługi Fast Track na lotnisku Chopina dla siebie i osób towarzyszących w jednej rezerwacji, jeżeli bilet na lot został zakupiony na stronie lot.com.

Posiadacze kart kredytowych bankowości prywatnej Banku Pekao zyskują Miles & More:
• 1000 mil powitalnych po pierwszej transakcji kartą,
• Mile za transakcje: 5 zł = 1 mila,
• Ochronę przed utratą ważności mil zgodnie z zasadami Miles & More.
Więcej szczegółów o kartach prestiżowych bankowości prywatnej można znaleźć na: www.pekao.com.pl/private-banking.

Materiał partnera