Stena Line zaprasza na ferie zimowe z dziećmi

fot. archiwum Stena Line

Do wzięcia udziału w morskiej podróży na statku Stena Line zachęcają nie tylko atrakcyjne programy animacji czyli Bal u Królowej Śniegu, ale też dobre ceny.

Morska przygoda rozpocznie się w Gdyni, zaraz po wejściu na prom będzie można skosztować specjałów przygotowanych przez szefa kuchni, tak aby mali i całkiem duzi goście nabrali wystarczająco dużo siły na Bal u Królowej Śniegu.

Bez wątpienia chwila relaksu dla rodziców w promowym spa wystarczy, by chwilę później móc rozpocząć wraz z dziećmi poszukiwanie Skarbów z Morświnem Happy.

Gdy mali detektywi odkryją tajemniczy skarb, będzie na nich czekał lodowy tor przeszkód, zajęcia kreatywne z animatorami oraz gry i zabawy ruchowe: wyścig reniferów czy zimowe układanki.

Po krótkiej przerwie na posiłek na pewno rodzice chętnie wybiorą się z dziećmi na projekcję bajki oraz pyszną watę cukrową, umilającą wpłynięcie promu do szwedzkiej Karlskrony.

Przygotowania do niezwykłej, tanecznej nocy zapewni zimowy makijaż, który pozwoli upodobnić się do bohaterów śnieżnego świata i dotrzeć na Wyspę Bałwanków. Tam dzieci będą mogły stworzyć jej mieszkańców, czyli bałwanki, wykorzystując do tego balony o różnych kształtach.
A na koniec, na pamiątkę zimowego rejsu, najmłodsi skonstruują latarnie morskie.

https://www.stenaline.pl/do-szwecji/rejsy-turystyczne/ferie-na-statku
„Bal u Królowej Śniegu”- wypłynięcie z Gdyni: 21.02, 22.02. W cenie od 89 zł dziecko i od 179 zł dorosły
● rejs promem;
● obiad – szwedzki stół z napojami;
● kabina 2-os. lub 4-os. wewnętrzna z łazienką i TV (na cały czas rejsu);
● atrakcje dla dzieci (sugerowany wiek 4-12 lat);
● rozrywka na statku dla dorosłych zgodnie z programem.