Start sześciodniowej promocji KLM

Od dziś obniżki sięgają 47 procent w porównaniu do standardowych cen połączeń, poza okresami promocji! Do akcji przyłączył się również partner KLM – linie Air France. W sumie superoferta obydwu linii objęła 35 egzotycznych kierunków na całym świecie. Promocyjna sprzedaż biletów potrwa od 5 do 10 lutego i dotyczy lotów realizowanych od teraz, aż do czerwca 2014 r.

Do Pekinu liniami Air France i KLM można polecieć już od 1899 PLN, a bilety do Kantonu, Hangzhou i Hongkongu można kupić poniżej 2000 PLN. Na uwagę zasługuje również Osaka za 1999 PLN oraz zeszłoroczna nowość w rozkładzie KLM, japońskie miasto Fukuoka, do którego za przelot zapłacimy 2399 PLN (obniżka blisko 40 proc.) oraz wyspa Bali w cenie 2799 PLN. Wszystkie promocyjne ceny dotyczą przelotu w obie strony i obejmują podatki oraz opłaty pobierane przy rezerwacji biletów poprzez strony internetowe obydwu przewoźników.
Tradycyjnie hitami w ofercie Air France okazał się rejon wysp Karaibskich. Lot na Martynikę i Gwadelupę można kupić już od 1999 PLN. Na uwagę zasługuje również Panama z przelotem prawie o połowę tańszym niż standardowo – 2999 PLN!
Na liście propozycji Air France i KLM nie mogło zabraknąć Buenos Aires w bardzo dobrej cenie 2999 PLN (40 proc. upustu). Równie atrakcyjna jest oferta zakupu biletu do Hawany, największego miasta na Karaibach, już od 2499 PLN. W promocji KLM pojawiła się również stolica Surinamu – Paramaribo – można kupić przelot poniżej 3600 PLN (obniżka wynosi 40 procent!). Superceny dostało także kilka popularnych kierunków w USA, Kanadzie i Meksyku – na przykład Chicago od 1799 PLN.

Chloe Marchand, dyrektor generalna Air France KLM w Polsce powiedziała: „Od nowego roku specjalne akcje sprzedażowe na stałe weszły do naszego grafika. Kilka razy w miesiącu organizujemy krótkie superpromocje obejmujące wybrane kierunki, a co parę miesięcy dłuższe wyprzedaże kilkudziesięciu tras. Aby nie przegapić akcji i upolować bilet w najlepszej cenie, warto na bieżąco śledzić zapowiedzi na naszych stronach internetowych oraz na Facebooku. Dzięki regularnym obniżkom cen przelotów, dalekie podróże stają się ogólnodostępne. Ułatwieniem w ich planowaniu mogą być nasze najnowsze aplikacje jak KLM Dream Catcher czy KLM iPad App. Pozwalają one wybrać najciekawsze atrakcje, rezerwować bilety lotnicze, a nawet tworzyć mapy zwiedzania.”
Bilety można rezerwować na stronach www.klm.pl i www.airfrance.pl