Sri Lanka zaprasza polskie biura na spotkania

Biuro Promocji Turystyki Sri Lanki, rozpoczyna wschodnioeuropejską akcję promocyjną, mającą na celu wzmocnienie i nawiązanie współpracy z polskimi przedstawicielami branży turystycznej i biur podróży.

W ramach akcji zaplanowane są spotkania dla przedstawicieli biur podróży i tour operatorów, podczas których będzie można porozmawiać z przedstawicielami kraju, a także zapoznać się z jego kuchnią i kulturą.
Pierwsze z nich odbędzie się 14 maja w Warszawie, drugie 15 maja w Krakowie. Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

Shirani Herath, menadżer z Biura Promocji Turystycznej Sri Lanki, powiedział: „Sri Lanka z roku na rok zyskuje coraz mocniejszą pozycję na globalnej mapie najatrakcyjniejszych punktów turystycznych. Rosnącą popularnością cieszy się również wśród Polaków. Jak wynika z naszych danych, w 2014 roku Sri Lankę odwiedziło 13,245 polskich turystów, a w 2017 liczba ta wzrosła już do 15,346. W związku z tym, chcielibyśmy osobiście spotkać się z polskimi organizatorami wycieczek oraz przedstawicielami biur podróży. Pragniemy nie tylko nawiązać z nimi bliższe relacje oraz zaprezentować bogatą ofertę turystyczną naszego kraju, ale także poznać ich oczekiwania wobec miejsc, w które zabierają swoich klientów.”

Przedstawiciele Biura Promocji Turystycznej Sri Lanki, spotkają się z polskimi touroperatorami na Forum biznesowym Sri Lanki, 14 maja 2018 r. w Warszawie w hotelu Sofitel Victoria oraz 15 maja 2018 r. w Krakowie w Sheratonie.
Poza sesją business networkingową dla wszystkich uczestników przewidziano również tradycyjną lankijską kolację.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny, wymagana jest jedynie rejestracja. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie: imienia i nazwiska, nazwy biura podróży oraz numeru telefonu na adres mailowy [email protected]