Specjaliści MICE spotkali się w hotelu Sound Garden w Warszawie.

AG

Osiemnasta edycja Meet The Bidder, która odbyła się w warszawskim hotelu Sound Garden Warsaw była najbardziej udana ze wszystkich. Spotkało się kilkudziesięciu zagranicznych wystawców i prawie setka polskich przedsiębiorców.

Jak zwykle zagraniczni wystawcy (dostawcy usług MICE z całego świata) mieli okazję spotkać przedstawicieli polskich firm specjalizujących się lub organizujących wyjazdy incentive, podróże biznesowe itp.

Marzena Henszel, dyrektorka przedstawicielstwa Cypryjskiej Organizacji Turystycznej w Polsce, powiedziała: “Bardzo dobra impreza, daje dużo więcej niż niektóre imprezu targowe. Zapisało się do nas na rozmowy 20 przedstawicieli polskich biur podróży. Część z nich już działa na rynku cypryjskim, ale część dopiero o tym myśli. Zainteresowanie branży MICE Cyprem rośnie. Cypr nie jest uważany za drogi, jest bezpieczny, sprzyja też bliskość (3 godziny lotu), gęstość połączeń (m.in. rejsy dwóch tanich przewoźników) i wysoka jakość usług.”

Klara Piwnicka-Hensche z Organizacji Turystyki Brandenburgii, dodała: “Cały dzien mam wypełniony spotkaniami, dochodzą do stolika także przedsiębuiorcy, którzy wcześniej się nie zapisali. Mniej więcej połowa z rozmówców zna już Brandenburgię i szuka nowości. Druga połowa słyszała o naszych zaletach i chce rozpocząć współpracę. Brandenburgia z uwagi na bliskość od Polski i różnorodność atrakcji jest dobrze znan w polskiej branży MICE. Jesteście dla nas coraz wązniejszym rynkiem.”

Oto lista gości zagranicznych obecnych na spotkaniu:
Asian Trails Myanmar
Tajlandia – Asian Trails
Wietnam, Kambodża, Laos – Asian Trails Vietnam, Laos, Cambodia
Chiny/Hongkong – Asian Trails China
Malezja/Singapur – Asian Trails Malaysia
Indonezja – Asian Trails Indonesia
Boliwia, Kolumbia, Peru – Pure! Group
Bhutan – Sonam Tshoey Travel
Cypr – Creative Tours
Ekwador/Wyspy Galapagos – Andean Travel Company
Maroko – Real Travel Services
Stany Zjednoczone, Kanada – American Guest
Mauritius, Reunion – Connections Ltd
Wietnam, Laos, Kambodża, Tajlandia, Birma – Polviet – www
Sardynia/Włochy – Renata Travel
Włochy – CS Events
Malta – Event Solutions Malta by Vacations Malta ltd
Sri Lanka – Golden Isle Travels
Filipiny – Travelite Travel and Tours
Hotel] Rumunia – Paloma Tours
Radisson Blue Hotel Bucharest
Brandenburg Convention Office
Grecja – Grecotel Hotels and Resorts
Mauritius, Seszele, Maroko – Beachcomber Hotels and Resorts
Słowacja – Tatry Mountain Resorts
Hotelston
Seszele – Biuro Promocji Turystyki Seszeli
Cypr – Cyprus Tourism Organisation
Travel To Marketing
TravelReps

Travel Bidder działa na rynku od 2009 roku. Firma zaczęła od stworzenia narzędzia dla branży MICE – jest to MICE KATALOG – ogólnoświatowa baza hoteli i firm działających w branży MICE – ponad 1500 kontaktów; oraz giełdy przelotów grupowych, która zasilana jest archiwalnymi ofertami przelotów grupowych. Potem firma zaczęła organizować specjalistyczne spotkania branży MICE – MEET THE BIDDER.
Pełny dostęp do informacji w katalogu MICE uzyskuje się po kompletnej bezpłatnej rejestracji na https://app.travel-bidder.com/search-1

{gallery}5076{/gallery}