Śniadanie biznesowe dla branży z MICE Expert. Zaprezentowano nowości i trendy w Falkensteiner Hotels & Residences

MICE Expert zorganizowało śniadanie biznesowe dla Falkensteiner Hotels & Residences, który reprezentowany jest w siedmiu krajach europejskich. Spotkanie odbyło się w restauracji Soul on the grill i połączone było z prezentacją, podczas której uczestnicy mieli okazję poznać aktualną ofertę Falkensteiner Hotels & Residences.

Hotele Falkensteiner znajdują się w Austrii, Włoszech, Chorwacji, Słowacji, Serbii i Czechach. Wszystkie obiekty łączą typowe atuty Falkensteiner, takie jak jakość, bogata oferta usług i kulinarne atrakcje na najwyższym poziomie. W sumie, w siedmiu krajach dostępnych jest łącznie 30 hoteli, w tym 27 cztero- i pięciogwiazdkowych hoteli, dwa kompleksy apartamentów oraz kemping premium.

Sieć Falkensteiner Hotels & Residences powstała w myśl motta: „Witaj w domu”. Od blisko 60 lat ta austriacka sieć hoteli zaprasza gości z całego świata na wymarzone wakacje. Bez względu na potrzeby i preferencje, Falkensteiner Hotels & Residences oferują rozwiązania na każdą okazję – od rodzinnych wakacji w górach po weekend z widokiem na morze.

MICE Expert kontynuuje realizacje eventów i spotkań z zagranicznymi firmami turystycznymi. Oferowane będą usługi ułatwiające spotkania ze stałymi klientami, jak i możliwość pozyskiwania nowych. Ponadto, w 2024 roku firma zamierza realizować specjalne eventy na zamówienie hoteli, destynacji i DMC z różnych zakątków świata.