Skicircus od 15 grudnia otwiera swoje trasy narciarskie

fot. materiały prasowe

Wszystkie trasy i połączenia w ramach Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn zostaną otwarte 15 grudnia. Każdy w pełni zaszczepiona osoba oraz ci, którzy w ciągu ostatnich sześciu miesięcy zostali wyleczeni z wirusa, mogą w pełni korzystać z zimowej oferty Skicircus. Zasada 2G dotyczy wszystkich ofert turystycznych, w tym zakwaterowania, restauracji i terenu narciarskiego.

Po otwarciu wszystkich ważnych wyciągów narciarze, snowboardziści i miłośnicy sportów zimowych mogą cieszyć się pełnym zakresem terenu narciarskiego, włącznie ze wszystkimi połączeniami pomiędzy trzema obszarami Saalbach Hinterglemm, Leogang i Fieberbrunn. Goście mogą również liczyć na wspaniałe jedzenie w  restauracjach przy stoku.

Aby przyspieszyć czas oczekiwania w kasach, zalecane jest przed przyjazdem zarejestrowanie swojego statusu 2G przy zakupie karnetów narciarskich online. Istnieje też możliwość zarejestrowania statusu przy wejściach na teren narciarski oraz przy automatach biletowych.

Przedsprzedaż karnetów sezonowych została przedłużona: Ceny Top-Early-Bird dla Ski Alpin Card i SuperSkiCard będą dostępne do 20 grudnia. Karnety sezonowe można nabyć w kasach biletowych, jak również telefonicznie i mailowo.