Singapore Airlines przebudują swoje poczekalnie na lotnisku Changi

archiwum Singapore Airlines

Linie lotnicze Singapore Airlines (SIA) przeznaczą ponad 50 mln dolarów singapurskich na przebudowę poczekalni lotniskowych SilverKris oraz KrisFlyer Gold w terminalu 3. na singapurskim lotnisku Changi.

Przebudowa rozpocznie się w sierpniu tego roku a zakończenie planowane jest na połowę 2021 roku. Obie poczekalnie będą powiększone o ponad 30 proc., będą oferowały więcej otwartej przestrzeni, zmodernizowane dotychczasowe udogodnienia oraz dużo większy wachlarz posiłków.

Linie SIA zatrudniły znanych projektantów z firmy Hirsch Bedner Associates, by nadali poczekalniom świeży wygląd, by pasażerowie czuli nie tylko przytulność, ale i elegancję.

Klienci Pierwszej Klasy będą mogli znaleźć nowej marki odseparowane miejsca zaprojektowane tak, by służyły zarówno wypoczynkowi, jak i pracy.

Lounge Pierwszej Klasy będzie dysponował flagowym barem i prywatnym salonikiem z pełną obsługą restauracyjną. Pasażerowie Klasy Business również będą mieli do dyspozycji bar z najlepszymi daniami kuchni azjatyckiej i międzynarodowej.

Poczekalnia KrisFlyer będzie miała dwa razy większą powierzchnię, oferować będzie miejsca do pracy, powiększaną jadalnię oraz toalety i prysznice.

Marvin Tan, wiceprezes ds. obsługi klientów na lotnisku Changi, powiedział: „Poważnie i obszernie badaliśmy potrzeby naszych klientów, trendy na rynku i na tej podstawie zaprojektowaliśmy nowe poczekalnie, które zaoferują pasażerom, to z czego znane są SIA – ciepłą gościnność i luksus. Nowe poczekalnie są fragmentem naszego planu, by wciąż podnosić poziom naszych usług zarówno w powietrzu, jak i na ziemi.”