Singapore Airlines – program KrisConnect będzie unowocześniony

archiwum Singapore Airlines

Od 1 kwietnia 2020 roku Singapurskie Linie Lotnicze Singapore Airlines (SIA) umożliwią lepszą i efektywniejszą sprzedaż swoich usług dla klientów, dzięki rozszerzeniu programu KrisConnect SIA , wykorzystującego najnowsze i optymalne rozwiązania technologiczne na platformach cyfrowych.

Wszyscy partnerzy handlowi linii SIA będą mieli większy dostęp do różnego rodzaju taryf i spersonalizowanych treści.
Singapurskie Linie Lotnicze, wprowadzając w 2018 roku program KrisConnect SIA, były jednym z pierwszych towarzystw lotniczych w regionie Azji i Pacyfiku, korzystającym z tej zaawansowanej technologii.

Agenci i biura podróży, uczestniczące w programie KrisConnect SIA, skorzystają z szybszego działania na rynku i szerszego dostępu do stawek taryfowych w tym również dostosowanych do indywidulanych potrzeb klientów oraz możliwości sprzedaży niestandardowych ofert pakietowych i taryf negocjowanych. To z kolei umożliwi zwiększenie poziomu indywidualnej obsługi klienta, w tym przede wszystkim członków programu lojalnościowego linii SIA – KrisFlyer.

Program KrisConnect SIA wykorzystuje technologię API (Application Program Interface), w tym opracowane w branży standardy transmisji NDC – New Distribution Capability.

Singapurskie Stowarzyszenie Biur Podróży NATAS oraz wielu branżowych partnerów biur podróży z zadowoleniem przyjęło rozwój programu KrisConnect SIA, umożliwiającego polepszenia standardów obsługi i zwiększenie zadowolenia klientów.

Dzięki programowi KrisConnect SIA biura podróży i inni partnerzy będą mogli korzystać z wielu sposobów uzyskiwania dostępu do nowych treści i funkcji. Linie SIA udostępnią informacje za pośrednictwem tradycyjnych systemów rezerwacyjnych GDS: Amadeus, Sabre i Travelport, a także partnerów-firm, wykorzystujących najnowsze technologie cyfrowe: Aaron Group, ATRIIS, HitchHiker, PKFARE, Travel Boutique Online, Travelfusion, TravelNDC i Verteil Technologies. Dodatkowo portal agentów turystycznych linii SIA – AGENT 360 – zostanie ulepszony, tak aby umożliwić biurom podróży bezpośredni dostęp do treści za pośrednictwem programu KrisConnect SIA.

Stowarzyszenie NATAS wspiera inicjatywę linii SIA włączenia agentów członkowskich do programu KrisConnect SIA.