Singapore Airlines i Vistara podpisały umowę codeshare

archiwum Vistara

Singapurskie Linie Lotnicze Singapore Airlines (SIA) i Indyjskie Linie Lotnicze Vistara podpisały umowę codeshare i poinformowały o uruchomieniu lotów transkontynentalnych linii Vistara na trasach z New Delhi i Bombaju do Singapuru.

Singapore Airlines dodadzą swoje kody do międzynarodowych lotów partnera i dzięki współpracy będą operować wspólnie na ponad 20 kierunkach indyjskich.

Tan Kai Ping, wiceprezes ds. marketing w Singapore Airlines, powiedział: „Vistara jest ważnym partnerem dla SIA i SilkAir. Ten rozwój z nasz codeshare zgoda przewiduje, że nasi klienci będą terazmieli więcej opcji przy planowaniu podrózy do Indii. Gratulujemy Vistara rozpoczęcia jego międzynarodowych usług, i jesteśmy dumni, z faktu bycia ich pierwszym partnerem codeshare.”

Vinod Kannan, odpowiadający z strategie w Vistara, dodał: “Startujemy z naszymi lotami międzynarodowymi 6 I 7 września, rejsami z Dehli I Mumbaju do Singapuru. Chcemy rozszerzać naszą ofertę I powalczyć o podróżnych latających z Indii do innych krajów w Azji, Oceanii I w Stanach Zjednoczonych. To przybliża nas do celu, jakim jest stanie się globalna marką.”

Na wspomnianych trasach pasażerów obsługiwać będą samoloty Boeing 737-800NG