Serwis Fly.pl nominowany w konkursie e-Commerce Polska Awards 2021

Grzegorz Bosowski, CEO Fly.pl
Grzegorz Bosowski, CEO Fly.pl/fot. archiwum fly.pl

Serwis FLY.PL został nominowany w prestiżowym konkursie e-Commerce Polska Awards 2021 w kategorii „Breaking the doubts”.

E-commerce Polska Awards to jeden z najważniejszych konkursów dla branży e-commerce. Organizowany jest przez Izbę Gospodarki Elektronicznej, której misją jest rozwój polskiej branży cyfrowej. Jego laureatami są firmy wyróżniające się wizją, innowacyjnym myśleniem
i sukcesami e-biznesowymi. W poprzednich latach byli to między innymi Empik.com,
Allegro czy InPost.

Grzegorz Bosowski, prezes FLY.PL, powiedział: „Przełamanie nieufności klientów do produktu turystycznego w momencie panującego strachu przed podróżowaniem wynikającego z trwającej pandemii oraz często zmieniających się przepisów wjazdowych było nie lada wyzwaniem. Dzięki przeprowadzonej przez nas akcji contentowej informującej o bezpiecznych podróżach w czasach COVID-19 użytkownicy i Klienci FLY.PL mogli na bieżąco zapoznawać się ze zmieniającymi się zasadami niemal na całym świecie. Bardzo cieszy nas nominacja w kategorii „Breaking the doubts”. Jest to potwierdzenie, że prezentowane przez nas rzetelne informacje i promowanie bezpiecznych rozwiązań były dobrą decyzją. Gratulujemy wszystkim nominowanym i z niecierpliwością czekamy na wyniki konkursu.”

Laureatów konkursu poznamy na gali e-Commerce Polska Awards, która odbędzie się 23 września w Warszawie.

Lista wszystkich nominowanych: https://ecpawards.pl/nominowani/.

Kampania Fly.pl o podróżowaniu w pandemii nagrodzona