Seniorzy zadowoleni z Nadwiślańskiej Agencji Turystycznej

Baza rehabilitacyjno-zabiegowa, odnowa biologiczna, strefy relaksu, wypożyczalnie kijków do nordic walkingu i rowerów, a wieczorami zabawy przy muzyce tanecznej. To wszystko znalazło się w najnowszym katalogu dedykowanym seniorom, przygotowanym na sezon 2019/2020 przez sieć NAT.

Lucjan Karasiewicz, prezes zarządu Nadwiślańskiej Agencji Turystycznej Sp. z o.o., właściciela sieci NAT, powiedział: „Jako polska sieć hoteli i ośrodków wypoczynkowych jesteśmy liderem i pionierem w przygotowywaniu dedykowanej, kompleksowej oferty katalogowej dla seniorów. Jednym z filarów naszej działalności jest polityka senioralna, wdrożona i konsekwentnie realizowana od kilku lat. Grupa seniorów, choć rosnąca z roku na rok, jest niestety wciąż jeszcze często bagatelizowana przez rynek. My doceniamy jej istotę, dlatego tworząc katalog dla starszych gości, kierujemy się bezpośrednio ich potrzebami.”

Tegoroczny katalog to oferta turnusowego wypoczynku w 17 lokalizacjach NAT, obejmująca w niektórych wariantach zabiegi rehabilitacyjne, a także transport.

Prezes Lucjan Karasiewicz dodał: „Organizacja pobytów wypoczynkowych z transportem dla grupy 55+ zdecydowanie ułatwia podjęcie decyzji o wyjeździe zarówno seniorom, jak i ich rodzinom. Decyzja o wyjeździe jest jednak najczęściej warunkowana kosztami, z czym również się zmierzyliśmy. Dzięki odpowiednio skalkulowanej ofercie, jesteśmy w stanie zaoferować seniorom tygodniowe jesienne wczasy nad morzem, z wyżywieniem i atrakcjami, już od 750 zł.”

Podczas tworzenia oferty i przygotowywania turnusów dla grup senioralnych, NAT kieruje się badaniem potrzeb gości oraz analizą danych o poziomie ich zadowolenia. Smaczne i urozmaicone wyżywienie, życzliwa obsługa oraz zaplecze rekreacyjne są dla gości obiektów NAT najważniejsze. Jak pokazują wyniki badań przeprowadzonych w minionym roku na grupie 1800 gości, aż 95 proc. z nich deklaruje, że wyżywienie oferowane przez NAT w pełni zaspokoiło ich oczekiwania, a dla 86 proc. obsługa personelu zasługuje na najwyższą ocenę.

Lucjan Karasiewicz podkreślił: „Najbardziej cieszy nas wysoki poziom zadowolenia ogólnego- 88 proc. gości deklaruje chęć ponownego wypoczynku w naszych ośrodkach lub gotowość do polecenia naszej sieci swoim najbliższym.”