Saksonia – start kampanii #SaxonyTravelDreams

Saksonia startuje z kampanią w social mediach
Kampania #SaxonyTravelDreams

Tourismus Marketing Gesellschaft Sachsen (TMGS), Organizacja Marketingu Turystycznego Saksonii, zainaugurowała nową kampanię promocyjną, która ma zachęcić do przyszłych podróży do Saksonii.

Kampania ma zapewnić inspirujące treści w międzynarodowych kanałach komunikacyjnych: na anglojęzycznej stronie internetowej www.saxonytraveldreams.com, na Facebooku, Instagramie i Twitterze, a także na blogach i biuletynach.

Veronika Hiebl, dyrektor zarządzająca TMGS, powiedziała: „Teraz ważniejsze niż kiedykolwiek jest pozostawanie w kontakcie z rynkami międzynarodowymi i bieżące dostarczanie informacji naszym najważniejszym rynkom źródłowym. Ponieważ naszym zadaniem jest również sprzedawanie Saksonii poza Niemcami, ta anglojęzyczna kampania komunikacyjna wspiera nasze lokalne regiony wakacyjne i dostawców usług turystycznych, dbając o to, aby wspomnienia z Saksonii pozostały żywe w pamięci naszych międzynarodowych gości.”

Pomoc partnerska

Promowanie kampanii obejmującej wiele mediów będzie wspierane przez międzynarodowe biura TMGS i partnerów z Niemieckiej Narodowej Organizacji Turystyki, którzy według Veroniki Hiebl, są ważnymi ambasadorami turystyki w Saksonii, ponieważ przez lata budowali rozległe kontakty między mediami oraz organizatorami wycieczek i biurami podróży.

#SaxonyTravelDreams przedstawia inspirujące informacje i wirtualne treści, piękne obrazy miast i krajobrazów, filmy, opowieści o saksońskich tradycjach i rękodziele, sztuce i kulturze a także przedstawia typowe potrawy regionalne.

Nowe centrum online zawiera również aktualne informacje na temat zmian dotyczących COVID-19 w Saksonii oraz linki do kluczowych stron informacyjnych w języku angielskim

#SaxonyTravelDreams ma na celu zaangażowanie potencjalnych gości na głównych rynkach turystyki przyjazdowej do Saksonii: w Polsce, Holandii, Czechach, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Rosji, USA i Chinach.