Sabre nawiązało współpracę z Kiwi.com

fot. archiwum kiwi.com

Sabre ogłosiło nawiązanie globalnej współpracy z Kiwi.com. W ramach partnerstwa dostawca oprogramowania i technologii dla branży turystycznej będzie wspierał rozwój oraz poszerzanie rynkowego zasięgu internetowego biura podróży. Część rozwiązań oferowanych nowemu partnerowi powstaje w Krakowie.

Sabre pomoże Kiwi.com w dostarczaniu podróżnym kompleksowych, spersonalizowanych usług. Wszystko to w ramach partnerstwa, które zostało ogłoszone w poniedziałek 1 marca. Wiodący globalny dostawca systemów dystrybucji (GDS) w obu Amerykach oraz regionie Azji i Pacyfiku zapewni Kiwi.com unikalne narzędzia, konkurencyjne ceny, najnowocześniejszą analizę biznesową i wiedzę online.

Madhavan Kasthuri, starszy dyrektor Online EMEA w Sabie, powiedział: „Aby wspomóc odbudowę branży turystycznej, firmy takie jak Kiwi.com potrzebują dostępu do najnowocześniejszych rozwiązań. Kiwi.com jest już sprawdzonym innowatorem w branży, który zapewnia swoim klientom wysoce wyrafinowaną, kompleksową obsługę. Ponadto gwarantuje teraz większy wybór i elastyczność, co ma kluczowe znaczenie dla zdobycia zaufania ludzi w kontekście powrotu do podróżowania. Z niecierpliwością czekamy na to, aż będziemy mogli pomóc naszemu nowemu partnerowi w zwiększeniu globalnego zasięgu i przyspieszeniu rychłego wznowienia podróży.”

Część rozwiązań powstaje w polskim oddziale, mieszczącym się w krakowskim biurowcu Tischnera Office. Oferowane przez Sabre narzędzia wpisują się w potrzeby nowego partnera. Najszybciej rozwijające się internetowe biuro podróży w Europie jest pionierem w dziedzinie wirtualnych połączeń międzyliniowych.

Gilles Karlé, dyrektor ds. strategii w Kiwi.com, dodał: „Chcemy jeszcze skuteczniej służyć naszym klientom i zapewnić bezproblemową obsługę, która zagwarantuje nam sukces, gdy branża turystyczna wejdzie w fazę ożywienia. Sabre to właściwy partner, który pomoże nam zwiększyć zasięg na całym świecie. Doceniamy jego szybkość reakcji w obliczu pandemii COVID-19, a także ciągłe inwestycje w innowacyjne technologie.”

Sabre partnerem strategicznym Louvre Hotels Group