Sabre i Accor stworzą wspólną platformę dla branży hotelarskiej

Jeden z hoteli Mercure/fot. archiwum Accor

Sabre będzie współpracować z firmą Accor nad stworzeniem nowej, kompleksowej usługi do zarządzania nieruchomościami. Nowa platforma będzie opierać się na istniejących rozwiązaniach hotelarskich Sabre.

Sabre, przy współpracy z nowym partnerem, zamierza rozwinąć możliwości kompleksowego zarządzania nieruchomościami oraz wzbogacić istniejące już centralne systemy rezerwacji o ograniczonym zakresie usług.

Możliwości te zostaną połączone w ramach nowej, ujednoliconej platformy natywnej. Będzie ona dostępna dla wszystkich klas nieruchomości we wszystkich regionach geograficznych.

Sean Menke, prezes Sabre, powiedział : “Cieszymy się na myśl o współpracy z Accor i nie możemy doczekać się, aż wspólnie przedefiniujemy doświadczenia gości. Wiemy, że nasi klienci w przeszłości mieli ograniczone możliwości w tym obszarze, dlatego wprowadzimy rozwiązania, które przedstawiciele branży określili jako niezbędne – powiedział prezes Sabre,.

Opracowanie platformy zasili nową generację rozwiązań w zakresie sprzedaży detalicznej, czy też dystrybucji, które umożliwią hotelom zwiększenie przychodów spoza tradycyjnych źródeł. Jednocześnie będą mogły one oferować unikalne i spersonalizowane usługi dla wszystkich gości na całym świecie.”