Rynair połączy Rzeszów z Berlinem

archiwum Ryanair'a

Linia lotnicza Ryanair, ogłosiła uruchomienie nowego połączenia z Rzeszowa do Berlina. Samolot będzie latał na tej trasie 3 razy w tygodniu od 31 października.

Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety na tej trasie w cenie od 79 zł na podróż w listopadzie. Bilety można zarezerwować na stronie internetowej www.ryanair.com do wtorku 16 lutego do północy.

Olga Pawlonka z Ryanaira powiedziała: „Ryanair z przyjemnością ogłasza nowe połączenie z Rzeszowa do Berlina. Połączenie będzie wykonywane trzy razy w tygodniu od 31 października 2016 r. Bilety w promocyjnych cenach są do nabycia na stronie www.ryanair.com. Polscy klienci mogą w nadchodzących miesiącach oczekiwać kolejnych udogodnień jak nowe wnętrza samolotów, nowe stroje załóg pokładowych jak również nowe trasy. Wszystkie te zmiany są wynikiem naszego programu “Always Getting Better” i potwierdzają, iż dostarczamy znacznie więcej niż tylko niskie ceny.”

Stanisław Nowak, prezes Lotniska Rzeszów Jasionka dodał: „Cieszymy się bardzo z nowego połączenia do Berlina. Wpisuje się ono doskonale w plany rozwoju lotniska w Rzeszowie, szczególnie, że trasa połączy stolicę Podkarpacia z jednym z największych centrów biznesowych Europy.”