Rynair otworzył dział rezerwacji dla firm i grup

archiwum Rynaira

Pasażerowie teraz mają dostęp do sekcji „Group boookings” na nowej i ulepszonej stronie internetowej Ryanair.com.

Ryanair 15 stycznia otworzył nowy dział rezerwacji dla grup i firm, który skierowany jest dla osób podróżujących w grupach lub służbowo w 2014 roku. Szefową tego działu została Lesley Kane, która uprzednio była odpowiedzialna za dział sprzedaży i marketingu.

Pasażerowie teraz mają dostęp do sekcji „Group boookings” na nowej i ulepszonej stronie internetowej Ryanair.com.
Niedługo zostaną uruchomione usługi dla firm z elastycznymi biletami (możliwość naniesienia określonych zmian bez dodatkowych opłat), rezerwacją miejsc i przyśpieszonym przejściu na wybranych lotniskach.

Michael O’Leary z Ryanair powiedział: „Miło nam wyznaczyć Lesley Kane jako szefa działu rezerwacji dla grup i firm. Jej rozległa wiedza o sprzedaży i marketingu, w połączeniu z jej dużym doświadczeniem z okresu, kiedy sprawowała stanowisko jako szefowa Centrum Rezerwacji zapewni pomyślne wdrożenie nowych ulepszeń w usługach Ryanair. “

Lesley Kane z Ryanair dodała: „Cieszę się, że w 2014 roku Ryanair wprowadza ofertę dla grup i firm. Ryanair nieustannie podnosi jakość obsługi klienta i otrzymał liczne prośby organizatorów podróży dla grup i firm aby opracować i uruchomić nowe ekscytujące usługi. Od początku 2014 r., grupy i klienci biznesowi będą mogli cieszyć się zaletami naszych dopasowanych usług, które będą wspierać wzrost pasażerów Ryanair do ponad 110 mln pasażerów do 2019r.”

http://www.ryanair.com/en/questions/how-to-make-a-group-booking