Ryanair wystartował z nowym połączeniem – z Modlina do Wiednia

Kolejne połączenie Ryanaira z Modlina
Samolot w barwach Ryanaira/fot. archiwum Ryanaira

Linia lotnicza Ryanair zainaugurował dzisiaj nową trasę z Warszawy/Modlin do Wiednia.

Olga Pawlonka z Ryanaira powiedziała: “Cieszymy się z inauguracji nowej trasy.Połączenie stanie się częścią letniego rozkładu lotów Ryanaira z Polski. Z tej okazji wprowadzamy do sprzedaży bilety z Warszawy/Modlin do Wiednia na podróż do końca października już od 69zł. Rezerwacji lotów w promocyjnych cenach mozna dokonać jedynie na Ryanair.com do środy (5 sierpnia).”

Leszek Chorzewski, prezes Lotniska Warszawa/Modlin dodał: „Jesteśmy bardzo zadowoleni z uruchomienia przez Ryanaira połączenia do Wiednia. To już druga nowość w tegorocznym sezonie letnim. 2 lipca wystartowały loty do Pafos na Cyprze. Dzięki nowym trasom zwiększamy atrakcyjność naszego lotniska dla pasażerów i partnerów, co jest szczególnie istotne w sytuacji, w jakiej obecnie znajduje się rynek.
Z każdym kolejnym kierunkiem odbudowujemy naszą pozycję i dajemy jasny sygnał, że polska branża lotnicza, mimo przeciwności losu, rozwija się i będzie gotowa na pasażerów, którzy mamy nadzieję coraz liczniej będą korzystać z połączeń lotniczych.”

https://www.waszaturystyka.pl/ryanair-34-trasy-w-rozkladzie-zimowym-z-modlina/