Ryanair wspólnie z Adobe

archiwum Ryanair'a

Linia lotnicza Ryanair, ogłosiła rozpoczęcie współpracy z Adobe, co pozwoli Ryanair usprawnić swoją aplikację i stronę internetowę i dostarczyć światowej klasy cyfrową infrastrukturę za pomocą oprogramowania Adobe. Ryanair zainwestował w wiele produktów firmy Adobe włączając Adobe Experience Manager, Adobe Target, Adobe, Adobe Analytics and Adobe Campaign, które zwiększą możliwości cyfrowe firmy, w ramach realizacji programu poprawy obsługi klienta Ryanair “Always Getting Better”.

Kenny Jacobs z Ryanair’a powiedział: „Kluczowym filarem programu Ryanair „Always Getting Better” jest uzyskanie pozycji lidera w branży turystycznej w zakresie cyfryzacji usług. Partnerstwo z firmą Adobe pozwoli nam na zastosowanie najlepszych rozwiązań marketingu cyfrowego na stronie internetowej i aplikacji mobilnej, CRM oraz dokonywania analiz. Nasi klienci są bardzo zadowoleni z wprowadzonych rozwiązań cyfrowych a najlepsze jest jeszcze przed nami. W tym roku będziemy mieć ponad 100 milionów klientów w 30 krajach europejskich, co będzie jedną z największych trasformacji na rynku europejskim w szerokim znaczeniu zaawansowanych przemian cyfrowych.”

Mark Zablan, prezes Adobe EMEA dodał: „Ulubiona linia lotnicza w Europie dokonała znacznych inwestycji w Adobe Marketing Cloud, a my cieszymy się, że możemy służyć pomocą w ekscytującej podróży, aby zapewnić rozszerzone usługi dla 100 mln klientów, których Ryanair zamierza przewieźć w tym roku.”