Ryanair wprowadził w Modlinie “Fast Track”

archiwum Ryanair'a

Linia lotnicza Ryanair, ogłosiła, że w Porcie Lotniczym Warszawa/Modlin, jest już aktywne ekspresowe przejście przez kontrolę bezpieczeństwa na lotnisku, tzw. „Fast Track”, który jest częścią pakietu Ryanair Business Plus.

Warto przypomnieć, że 25 proc. pasażerów linii lotniczej Ryanair to osoby podróżujące w celach biznesowych. Wkrótce Ryanair ogłosi kolejne partnerstwo z globalnym systemem dystrybucji (GDS), co uzupełni ofertę rezerwacji grupowych oraz firmowych. Business Plus pomoże europejskim firmom zaoszczędzić miliony euro rocznie na wydatkach związanych z podróżami służbowymi.

Ryanair Business Plus można zarezerwować już od 295 zł na stronie internetowej Ryanair.com,

Klaudia Kałążna z linii lotniczej Ryanair powiedziała: “Ryanair z przyjemnością ogłasza wprowadzenie w Porcie Lotniczym Warszawa/Modlin, oferty Business Plus wraz z opcją „Fast Track”, dzięki której firmy i osoby podróżujące w celach biznesowych będą mogły skorzystać z dostosowanego do ich potrzeb pakietu usług, w tym „elastycznego biletu”, 20kg bagażu rejestrowanego, ekspresowego przejścia przez kontrolę bezpieczeństwa na lotnisku, pierwszeństwa wejścia na pokład oraz miejsc premium. Jest to pierwsze lotnisko w Polsce, na którym jest dostępna opcja „Fast Track”. Polskie firmy stają się coraz mądrzejsze, jeżeli chodzi o planowanie podróży i już teraz aż 25 proc. pasażerów linii lotniczej Ryanair to osoby podróżujące w celach biznesowych, które wybierają naszą linię ze względu na niskie ceny, najwyższą punktualność w branży, jak również największą sieć połączeń w Europie. Obecnie oferujemy jeszcze więcej tras biznesowych, łączących Polskę z głównymi miastami w Europie, wprowadzamy dodatkowe połączenia oraz lepsze rozkłady lotów. Dzięki temu pomagamy wszystkim firmom, niezależnie od rozmiaru, zaoszczędzić na wydatkach związanych z podróżami.”