Ryanair – wielka wyprzedaż z okazji „czarnego piątku”

archiwum Ryanair'a

Linia lotnicza Ryanair, wprowadziła dzisiaj, z okazji czarnego piątku, tygodniową wyprzedaż, oferując pasażerom 7 dni promocji na stronie internetowej.

Dziś dzień pierwszy i wielka świąteczna wyprzedaż lotów na grudzień. W ofercie znalazło się 500 000 biletów ze zniżką do 15 proc. Rezerwacji należy dokonać dziś (czyli w piątek do północy). Codziennie będą obowiązywały inne promocje, a tanie loty po Europie staną się jeszcze tańsze.

Robin Kiely z Ryanaira powiedział: “Temperatura spada podobnie jak spadają ceny naszych lotów. Z okazji czarnego piątku wprowadzamy wielką tygodniową wyprzedaż. Przed nami 7 dni fantastycznych promocji na Ryanair.com, podczas których nasi klienci będą mogli dokonać zakupu biletów w jeszcze niższych cenach. Dziś wprowadzamy do sprzedaży aż 500 000 bieltów na podróż w grudniu ze zniżką do 15 proc. Rezerwacji można dokonać tylko dziś do północy na Ryanair.com. Zachęcamy wszystkich do odwiedzania naszej strony internetowej w kolejnych dniach, codziennie będą obowiązywały inne promocje. Dodatkowo w tym tygodniu oferujemy 20 proc. zniżki na przewóz bagażu rejestrowanego.”