Ryanair ułatwia rezerwację przewoźników lądowych

archiwum Ryanair

Linia lotnicza Ryanair wprowadziła, we współpracy z CarTrawler, Ryanair Transfer – nową platformę rezerwacyjną, dzięki której klienci Ryanaira będą mieli łatwy dostęp do szerokiej gamy usług transferowych jak taksówki, autobusy, autokary oraz koleje.

Ryanair Transfer, dostępne na stronie internetowej www.ryanair.com, ułatwiają rezerwację transferów aż w 33 krajach. Jest to jedna z ostatnich innowacji wprowadzona w ramach realizacji 4. roku programu “Always Getting Better”.

Greg O’Gorman z Ryanaira powiedział: „Cieszymy się z wprowadzenia – we współpracy z CarTrawler – usługi Ryanair Transfer, nowej platformy rezerwacyjnej, oferującej dostęp do szerokiej gamy usług transferowych 129 milionom pasażerów. Jest to jedno z ostatnich udogodnień wprowadzonych w ramach 4. roku realizacji “Programu Always Getting Better”. Nasi klienci już dziś mogą korzystać z najtańszych lotów w Europie, a nowa usługa umożliwi im korzystanie z transportu naziemnego w najniższych cenach. ”

Aileen McCormack z CarTrawler powiedziała: „Ryanair Transfer, we współpracy z CarTrawler, oferuje szeroką gamę transferów jak taksówki, usługi wynajęcia samochodu z kierowcą, bilety autobusowe i kolejowe. Tym samym Ryanair stawia kolejny krok na drodze do stania się “Amazonem podróży”. Będziemy umiejętnie wybierali i prezentowali najlepsze oferty transportu naziemnego na każdym etapie podróży. To kolejna współpraca partnerska na najwyższym poziomie pomiędzy stroną internetową nr 1 na świecie wśród linii lotniczych, a największym na świecie providerem usług mobilnych business to business.”