Ryanair – tańsze bilety dla studentów Erasmusa

archiwum Ryanair'a

Linia lotnicza Ryanair w ramach współpracy z Erasmus Student Network, uruchomiła osobną platformę rezerwacyjną umożliwiającą studentom Erasmusa zakup biletów lotniczych ze zniżką, bezpłatny przewóz bagażu i inne przywileje podróży.

Platforma ESN jest kolejną przewoźnika inicjatywą w ramach realizacji 4. roku programu “Always Getting Better”. Platforma umożliwia studentom:
– rezerwację biletów na stronie Ryanair.com z 15 proc. zniżką
– bezpłatny przewóz bagażu rejestrowanego na każdy lot
– dostęp do cotygodniowych ofert specjalnych pozwalającyjący studentom jeszcze łatwiej poruszać się po Europie
– dostęp do spersonalizowanych ofert w trakcie lotu przez aplikację mobilną
– wymianę opinii i rekomendacji na nowym forum społecznościowych (uruchomienie wkrótce)

Robin Kiely z Ryanaira powiedział: “Cieszymy się mogąc uruchomić nową platformę rezerwacyjną w ramach współpracy z Erasmus Student Network. Dzięki niej studenci uniwersytetów w całej Europie będą mieli dostęp do wielu ofert specjalnych skrojonych specjalnie pod ich budżet, będą mogli także bezpłatnie nadać bagaż rejestrowany. Każdy student Erasmusa z ważną kartą ESNcard, który zarejestruje się w “MyRyanair” może zacząć podróżować jeszcze taniej na pokładach samolotów największej linii lotniczej w Europie.”

João Pinto, prezydent Erasmus Student Network, dodał: “Cieszymy się bardzo z uruchomienia nowej platformy rezerwacyjnej, dającej studentom Erasmusa jeszcze więcej korzyści. Współpraca z Ryanairem to krok milowy w życiu wielu młodych ludzi, którzy chcą odkrywać i poznawać Europę. Już nie możemy się doczekać opinii studentów korzystających ze zniżek, ofert specjalnych i innych przywilejów.”