Ryanair: strona internetowa zniknie na 8 godzin

archiwum Ryanair'a

Linia lotnicza Ryanair poinformowała, iż strona internetowa www.ryanair.com oraz aplikacja mobilna będą niedostępne przez 8 godzin od 19:30 w środę 22 marca do 03:30 w czwartek 23 marca. Tym samym w podanych wyżej godzinach odprawa online nie będzie możliwa. Ryanair zwraca się z prośbą do wszystkich podróżujących w środę oraz czwartek o dokonanie odprawy we wtorek, 21 marca przed zamknieciem strony internetowej.
Ryanair skontaktował się już drogą elektroniczną bądź sms-ową ze wszystkimi klientami, którzy zarezerwowali podróż na środę 22 marca oraz czwartek 23 marca z prośbą o dokonanie odprawy we wtorek 21 marca. Ryanair jednocześnie przeprasza za wszelkie niedogodności wynikające z prac nad stroną internetową.

Robin Kiely z Ryanaira powiedział: „Strona internetowa oraz aplikacja Ryanaira będą niedostępne przez 8 godzin (od godz. 19:30 w środę 22 marca do 03:30 w czwartek 23 marca). W tym czasie nie będzie można dokonać odprawy, zarezerwować lotu oraz dokonać zmian w istniejących rezerwacjach. Pasażerowie podróżujący w środę 22 marca oraz w czwartek 23 marca proszeni są o dokonanie odprawy we wtorek 21 marca. Przepraszamy wszystkich za niedogodności wynikające z prac nad stroną internetową, jesteśmy jednak przekonani, że dzięki nim nasza strona będzie jeszcze bardziej odpowiadała Państwa oczekiwaniom i już wkrótce staniemy się Amazonem Podróży”.