Ryanair – sierpień lepszy o 10 proc.

archiwum Ryanair'a

Linie lotnicze Ryanair obsłużyły w sierpniu 10,4 mln pasażerów, to o 10 proc. więcej niż w sierpniu 2014 roku. Obłożenie samolotów w ósmym miesiącu tego roku wyniósł 95 proc. (wzrost o 2 punkty procentowe w stosunku do sierpnia roku 2014). W ostatnich dwunastu miesiącach liczba pasażerów wzrosła o 15 proc. i wyniosła 96,3 mln.

Kenny Jacobs z Ryanaira powiedział: „W sierpniu ruch pasażerski Ryanair wzrósł o 10 proc. do 10,4 mln klientów, a współczynnik wypełnienia wzrósł o 2 punkty procentowe do 95%, za sprawą naszych najniższych cen, a także dzięki wdrażaniu programu ulepszania obsługi klienta „Always getting better”, który jest ogromnym sukcesem firmy. Dzięki wprowadzonym zmianom wskaźnik wypełnienia samolotów znacząco wzrósł przy zwiększonym oferowaniu w tym sezonie letnim.
Klienci Ryanaira mogą liczyć na jeszcze więcej udogodnień już na jesieni. Jest to już drugi rok trwania programu “Always Getting Better”, który obejmuje m. in. nową ofertę wypożyczenia samochodu, nową stronę internetową, nową aplikację mobilną, nowe wnętrza samolotów, nowe mundury załóg pokładowych oraz nowe menu. Te wszystkie zmiany udowadniają, że Ryanair dostarcza znacznie więcej niż tylko niskie ceny biletów lotniczych w Europie.”