Ryanair – rezerwacje głosowe i nowe fotele

archiwum Ryanair'a

Linia lotnicza Ryanair, zaprezentowała dwie innowacje w ramach realizacji 4. roku programu Always Getting Better – możliwość dokonywania rezerwacji głosowych oraz fotele typu “Zodiak slimline”.

Nowe boeingi 737 MAX “Gamechanger”, które mają być dostarczone na wiosnę 2019 roku, wyposażone będą w fotele typu “Zodiak slimline”. Dzięki nowej aranżacji i stylizacji wnętrz nowych boeingów, będzie w nich również więcej miejsca (zarówno na nogi jak i w schowkach na bagaże). Dodatkowo dzięki zmianom w położeniu tylnej kuchni oraz toalet w końcu samolotu, pasażerowie Ryanaira będą mogli korzystać z wygodnych miejsc z 31 calami miejsca na nogi – to więcej niż w British Airways czy klasie ekonomicznej Lufthansy.

Kenny Jacobs, Chief Marketing Officer Ryanaira, powiedział: „Od naszego pierwszego lotu w 1985 r. przewieźliśmy właśnie miliardowego pasażera. Ogłosiliśmy również nasze ostatnie innowacje w ramach 4. roku realizacji programu Always Getting Better. Od dziś na naszej stronie internetowej można dokonać rezerwacji lotu czy hotelu głosem (system Alexa), można także sprawdzić status lotu. Z przyjemnością poinformowaliśmy również o dodatkowym miejscu na nogi (31 cali) w nowych samolotach Boeing 737 Max “Gamechanger” wyposażonych w fotele typu Zodiak slimlime.”