Ryanair – przez 2 tygodnie października mniej lotów do Rzymu

archiwum Ryanair'a

Linia lotnicza Ryanair poinformowała o zawieszeniu lotów do Rzymu Ciampino w okresie 14 – 29 października z powodu zamknięcia pasa startowego na okres 2 tygodni. Część lotów Ryanaira do Rzymu w w/w terminie została przeniesiona na lotnisko Fiumicino, niektóre natomiast, w tym między innymi loty z Warszawy Modlin, Krakowa, Wrocławia oraz Poznania do Rzymu Ciampino zostały odwołane.
Wszyscy pasażerowie odwołanych lotów zostali poinformowani droga mailową o zaistniałej sytuacji. Ryanair zaleca wszystkim podróżującym do Rzymu w okresie 14-29 października odwiedzenie strony www.ryanair.com i sprawdzenie ostatnich aktualizacji przed podróżą oraz ewentualne dokonanie zmian w rezerwacji.

Robin Kiely z Ryanaira powiedział: “Lotnisko Rzym Ciampino poinformowało o zamknięciu pasa startowego w październiku na okres 2 tygodni. Część lotów Ryanaira do Rzymu w tym okresie została przekierowana na lotnisko Fiumicino, niektóre natomiast zostały odwołane, w tym m. in. loty z Warszawy Modlin, Krakowa, Wrocławia oraz Poznania. Najmocniej przepraszamy pasażerów poszkodowanych przez zaistniałą sytuację.”