Ryanair przedłużył umowę z Air Europa

archiwum Ryanair

Linia lotnicza Ryanair) poinformowała o przedłużeniu umowy o współpracy z Air Europa. Dzięki temu w ofercie Ryanaira znajdą się loty łączone przez Madryt do 16 krajów Ameryki Południowej, Środkowej oraz Północnej jak Argentyna, Brazylia, Kuba, Meksyk czy USA. 

Przedłużenie umowy o współpracy jest ostatnią inicjatywą Ryanaira w ramach realizacji programu “Always Getting Better”.
Partnerstwo z Air Europa umożliwia klientom Ryanaira rezerwację biletów na trasach transatlantyckich z przesiadką w Madrycie. Ryanair nadal prowadzi rozmowy z kolejnymi liniami lotniczymi, aby już wkrótce zaproponować kolejne połączenia dalekodystansowe.

Kenny Jacobs, CMO Ryanaira powiedział: „Cieszymy się bardzo, mogąc przedłużyć umowę o współpracy z Air Europa, w ramach której klienci Ryanaira mogą zarezerwować loty łączone z 15 europejskich miast aż w 20 kierunkach w Ameryce Południowej, Środkowej i Północnej – z przesiadką w Madrycie.
Z okazji przedłużenia umowy wprowadzamy do sprzedaży bilety do Madrytu w cenie od €14.99. Oferta obowiązuje do piątku (23 marca) i dotyczy lotów w kwietniu. Aby zdążyć z rezerwacją najlepiej wejść na stronę Ryanair.com już teraz.”

Javier Hidalgo, CEO Globalia Group dodał: „Partnerstwo z Ryanairem jest dla nas wielkim powodem do radości, daje nam również olbrzymią przewagę konkurencyjną.
Stale odnawiamy naszą flotę, zarówno na długich dystansach – z włączeniem nowego Boeinga 787-9 – najbardziej wydajnego obecnie samolotu na świecie oraz na krótszych – z perspektywą odbioru 3 nowych Boeingów 737-800 jeszcze w tym roku. Cieszę się również, mogąc przypomnieć, że flota Air Europa jest jedną z najnowocześniejszych oraz najmłodzych, a dzięki współpracy z irlandzką linią, staje się ona dostępna dla wszystkich pasażerów Ryanaira.”