Ryanair połączy Modlin z Sardynią

archiwum Ryanair'a

Linia lotnicza Ryanair, uruchomi połączenia z Warszawy Modlin na Sardynię (Cagliari). Połączenie będzie wykonywane dwa razy w tygodniu od 29 marca 2017 r.

Z okazji uruchomienia nowego połączenia z Warszawy Modlin na Sardynię (Cagliari), Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety w cenie od 109 zł na podróż do 31 maja 2017 r. Bilety w promocyjnej cenie można zarezerwować na stronie internetowej www.ryanair.com do piatku 2 grudnia do północy.

Olga Pawlonka, Sales & Marketing Manager CEE z Ryanaira powiedziała: „Ryanair z przyjemnością ogłasza nową trasę z Warszawy Modlin na lato 2017. Połączenie będzie wykonywane 2 razy w tygodniu od 29 marca 2017 r. Polscy klienci oraz turyści mogą w nadchodzących miesiącach oczekiwać kolejnych udogodnień jak nowe trasy, nowe wnętrza samolotów czy też jeszcze niższe ceny, a wszystko w ramach programu “Always Getting Better”. Z okazji uruchomienia nowego połączenia wprowadzamy do sprzedaży bilety na przelot z Warszawy Modlin na Sardyęnię (Cagliari) już od 109 zł na podróżdo 31 maja 2017 r.. Bilety w promocyjnej cenie dostępne są do piatku 2 grudnia do północy. Aby zdążyć najlepiej wejść na stronę www.ryanair.com już dziś.”