Ryanair połączył Kraków z Walencją

archiwum Ryanair'a

Linia lotnicza poinformowała o uruchomieniu nowego połączenia z Krakowa do Walencji. Połączenie będzie wykonywane dwa razy w tygodniu od 3 maja 2017 r.

Z okazji uruchomienia nowego połączenia z Krakowa do Walencji, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety w cenie od 109 zł na podróż w maju i czerwcu 2017 r. Bilety w promocyjnej cenie można zarezerwować na stronie internetowej www.ryanair.com do wtorku 20 grudnia do północy.

Olga Pawlonka, Sales & Marketing Manager CEE z Ryanaira powiedziała: „Ryanair z przyjemnością ogłasza nową trasę z Krakowa do Walencji na lato 2017. Połączenie będzie wykonywane 2 razy w tygodniu od 3 maja 2017 r. Polscy klienci oraz turyści mogą w nadchodzących miesiącach oczekiwać kolejnych udogodnień jak nowe trasy, nowe wnętrza samolotów czy też jeszcze niższe ceny, a wszystko w ramach programu “Always Getting Better”. Z okazji uruchomienia nowego połączenia wprowadzamy do sprzedaży bilety na przelot z Krakowa do Walencji już od 109 zł na podróż w maju i czerwcu 2017 r. Bilety w promocyjnej cenie dostępne są do wtorku 20 grudnia do północy. Aby zdążyć najlepiej wejść na stronę www.ryanair.com już dziś.”

Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport dodał: „Cieszymy się, że Ryanair konsekwentnie rozwija ofertę lotów z krakowskiego lotniska. Walencja, to już ósme miasto w Hiszpanii, do którego będzie można polecieć z Krakowa w sezonie lato 2017. Walencja, to trzecie co do wielkości miasto w Hiszpanii, które daje małopolskim turystom możliwości spędzenia wolnego czasu: zarówno na plażach, jak i aktywnie zwiedzając ten atrakcyjny region.”