Ryanair połączy Poznań z Wenecją

Ryna poszerza siatkę połączeń z Polski
Samolot w barwach Ryanaira/fot. archiwum Ryanaira

Linia lotnicza Ryanair uruchomi do 28 marca 2021 roku połączenie z Poznania do Wenecji Treviso. Połączenie będzie realizowane dwa razy w tygodniu.

Z okazji ogłoszenia nowej trasy Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety w promocyjnej cenie już od 89 zł w ramach całej siatki połączeń na podróż od marca do czerwca 2021 roku.

Błażej Patryn, rzecznik prasowy Portu Lotniczego Poznań-Ławica powiedział: „Nowe połączenie do Wenecji Treviso ogłoszone przez linie lotniczą Ryanair, to bardzo ważny sygnał w tych trudnych dla naszej branży czasach. Właśnie dzisiaj ta doskonała wiadomość dla mieszkańców Poznania oraz regionu pokazuje, że możemy patrzeć z optymizmem na nowy, nadchodzący, 2021 rok.

Długo oczekiwane pojawienie się tej oferty i regularne loty do Wenecji pozwolą na dotarcie do tego turystycznego regionu bezpośrednio z Poznania. Poznańskie lotnisko podejmuje wszystkie możliwe kroki, aby budować ofertę dla spragnionych podróży lotniczych Wielkopolan. Teraz zapowiedziane połączenie linii lotniczej Ryanair buduje nasz optymizm na przyszłość i buduje pozycję ofertową naszego lotniska. Wenecja i jej region, to nie tylko destynacja z ofertą na dłuższe wyjazdy wakacyjne, ale także na citybreak’owe odwiedziny w unikatowym na skalę światową mieście.

Właśnie teraz, w czasie wielu wyzwań, podróże lotnicze są jeszcze bardziej bezpieczne niż kiedykolwiek, a linie lotnicze Ryanair oraz Port lotniczy Ławica jesteśmy gotowi już teraz i w nowym sezonie, by bezpiecznie, zgodnie ze wszystkimi zaleceniami, przyjmować na ścieżce pasażerskiej, wszystkich chętnych na lotnicze podróże. Mamy nadzieję, że to połączenie na długo wpisze się do naszego rozkładu lotów. Teraz wszystko w rękach mieszkańców Wielkopolski.”