Ryanair połączy Poznań z Mediolanem

archiwum Ryanair'a

Linia lotnicza Ryanair ogłosiła wprowadzenie nowej trasy z Poznania do Mediolanu Bergamo. Połączenie będzie wykonywane od marca 2018 r. dwa razy tygodniowo.

Klienci z Polski oraz turyści, obok lotów w najniższych cenach, mogą korzystać z innych udogodnień w ramach programu “Always Getting Better”:

Obniżona opłata za przewóz bagażu rejestrowanego – 105 zł/ 20 kg
20 tras transatlantyckich z Madrytu dostępnych na www.ryanair.com (we współpracy z Air Europa)
Loty łączone na lotnisku Mediolan Bergamo, więcej lotnisk wkrórce
Umowa partnerska z Erasmus Network, zniżki dla studentów i oddzielna platforma rezerwacyjna
Alexa – system wyszukiwania głosowego lotów i hoteli na Ryanair.com
Nowa strona internetowa i aplikacja mobilna Ryanair Rooms

Z okazji ogłoszenia nowej trasy, Ryanair wprowadza do sprzedaży bilety z Poznania do Mediolanu Bergamo już od 85 zł. Bilety w promocyjnej cenie na podróż od marca do maja 2018 r. dostępne będą na www.Ryanair.com od jutra tj. od środy 22 listopada do wtorku 28 listopada do północy.

Olga Pawlonka, Sales & Marketing Manager na Europę Środkowo-wschodnią powiedziała: „Cieszymy się z uruchomienia nowej trasy z Poznania do Mediolanu Bergamo. Połączenie będzie realizowane 2 razy tygodniowo już od marca 2018 r.
Z okazji ogłoszenia nowego połączenia wprowadzamy do sprzedaży bilety już od 85 zł. Bilety w promocyjnej cenie na podróż od marca do maja 2018 r. dostępne będą na Ryanair.com od jutra do wtorku 28 listopada do północy. Aby zdążyć z rezerwacją najlepiej wejść na stronę www.ryanair.com już teraz.”

Mariusz Wiatrowski, prezes zarządu Portu Lotniczego Poznań-Ławica dodał: „To kolejna bardzo dobra wiadomość dla poznańskiego lotniska w tym roku. Linie lotnicze Ryanair zdecydowały się rozszerzyć swoją siatkę połączeń o kolejny, już 17 kierunek dostępny bezpośrednio z Poznania. Decyzja Ryanair cieszy nas tym bardziej, że ponownie wracamy z połączeniami do Włoch, na początek na znane i lubiane przez naszych pasażerów lotnisko Mediolan-Bergamo, stanowiące bramę do całych północnych Włoch.”