Ryanair połączy Poznań z Leeds

fot. archiwum Ryanaira

Linia lotnicza Ryanair ogłosiła nową trasę z Poznania do Leeds Bradford. Połączenie będzie realizowane dwa razy w tygodniu.

Olga Pawlonka, dyrektor sprzedaży i marketingu Ryanaira w Europie środkowo-wschodniej i na Bałkanach powiedziała: „Podróże lotnicze wracają do poziomu sprzed pandemii, a my rozwijamy siatkę połączeń. Ryanair odbierze tej zimy 55 nowych samolotów Boeing 737-8200 „Gamechanger” (w tym 8 trafi do floty Buzz w Polsce). Jesteśmy dumni mogąc ogłosić kolejną nową trasę z Polski – z Poznania do Leeds Bradford.
Z okazji ogłoszenia nowej trasy, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety na podróż z Polski do marca 2022 roku w cenie od 89 zł. Rezerwacji lotów w promocyjnych cenach można dokonać jedynie na www.Ryanair.com do soboty (16 października) do północy. Aby zdążyć, najlepiej wejść na Ryanair.com już teraz”.

Błażej Patryn, Rzecznik Prasowy Portu Lotniczego Poznań-Ławica dodał: „Nowy kierunek do Leeds Bradford od Ryanair to kolejne potwierdzenie, iż ten przewoźnik konsekwentnie realizuje plan odbudowy ruchu lotniczego, a lotnisko w Poznaniu jest tego widocznym beneficjentem. Przed nami, jeszcze w sezonie jesiennym 2021 uruchomienie przez Ryanaia zupełnie nowych połączeń do Brukseli, Ammanu, Helsinek i Manchesteru, wznowienie trasy do Cork, a teraz od 4.12.2021 Leeds Bradford Prosto z Poznania! Od dzisiaj, jak nigdy dotąd w sezonie jesiennym, 25 tras od Ryanaira, w systemie rezerwacyjnym, czeka na swoich pasażerów! Bardzo się cieszymy z takich wiadomości i polecamy loty z Ławicy.”

 

Ryanair połączy latem Gdańsk i Katowice z Wenecją