Ryanair połączy Katowice z Chersoniem na Ukrainie

archiwum Ryanaira

Linia lotnicza Ryanair poinformowała o uruchomieniu kolejnej nowej trasy – z Katowic do Chersonia na Ukrainie. Połączenie będzie realizowane 2 razy w tygodniu od stycznia 2020 roku i stanie się częścią zimowego rozkładu lotów Ryanaira.

Loty z Katowic do Chersonia znajdują się także w letnim rozkładzie lotów. Pasażerowie ze Śląska mogą zarezerwować bilety na nowej trasie aż do października 2020 roku.

David O’Brien z Ryanaira powiedział: „Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce i w Europie kontynuuje ekspansję w Europie środkowo-wschodniej ogłaszając nową trasę z Katowic do Chersonia. Połączenie bedzie realizowane od stycznia 2020 roku i stanie się częścią rozkładu lotów na zimę 2019/2020 oraz lato 2020. Pasażerowie ze Śląska mogą zarezerwować loty do Chersonia aż do października 2020 roku i podróżować najtańszą oraz najbardziej ekologiczną linią lotniczą w Europie o najniższym poziomie emisji CO2.
Z okazji ogłoszenia nowej trasy wprowadzamy do sprzedaży bilety w cenie od 39 zł na podróż do końca maraca 2020 roku. Rezerwacji można dokonać jedynie na Ryanair.com do soboty (16 listopada).”