Ryanair połączy Katowice z Atenami

archiwum Ryanair'a

Linia lotnicza Ryanair, uruchomi nową trasę na zimę 17/18 z Katowic do Aten. Trasa będzie obsługiwana dwa razy w tygodniu.

Olga Pawlonka z Ryanaira powiedziała: “Ryanair z przyjemnością ogłasza nową trasę z Katowic do Aten na zimę 17/18. Połączenie będzie wykonywane 2 razy w tygodniu. Polscy klienci oraz turyści mogą w nadchodzących miesiącach oczekiwać kolejnych udogodnień jak nowe trasy, nowe wnętrza samolotów czy też jeszcze niższe ceny, a wszystko w ramach programu “Always Getting Better Z okazji uruchomienia nowego połączenia wprowadzamy do sprzedaży bilety na przelot z Katowic do Londynu już od 74 zł na podróż w marcu 2017 r. Bilety w promocyjnej cenie dostępne są do poniedziałku 6 lutego do północy. Aby zdążyć najlepiej wejść na stronę www.ryanair.com już dziś.”

Artur Tomasik, prezes Zarządu Górnośląskiego Towarzystwa Lotniczega SA, zarządzającego Katowice Airport dodał: „Uruchomienie przez linię lotniczą Ryanair połączenia z Katowice Airport do Aten to strzał w dziesiątkę. Grecja od lat jest jednym z najpopularniejszych kierunków wylotów wakacyjnych z naszego lotniska. Dlatego jestem przekonany, że ta trasa zostanie znakomicie przyjęta przez podróżnych i będzie cieszyć się dużym zainteresowaniem. Połączenie do stolicy Grecji to nowe możliwości dla osób, które organizując wypoczynek za granicą nie korzystają z usług biur podróży. Przypomnę tylko, że Ryanair ze swojej bazy w Atenach oferuje połączenia na takie greckie wyspy jak Kreta, Korfu, Mykonos, Rodos i Santorini, lata także do Salonik.”