Ryanair – Paryż i Kijów wracają w zimowym rozkładzie lotów z Poznania

Zimowy rozkład lotów Ryanaira z Poznania już znany
Samolot w barwach Ryanaira/fot. archiwum Ryanaira

Linia lotnicza Ryanair zainaugurowała sezon zimowy oraz powrót tras z Poznania do Paryża i Kijowa. W zimowym rozkładzie lotów Ryanaira z Poznania – oprócz Wysp Brytyjskich oraz Irlandii – pozostanie również trasa do Alicante.

Olga Pawlonka, dyrektor sprzedaży i marketingu Ryanaira w krajach Europy środkowo-wschodniej i na Bałkanach powiedziała: “Cieszymy się rozpoczęcia sezonu zimowego i powrotu tras do Paryża oraz Kijowa. Oba połączenia będą realizowane dwa razy w tygodniu. W zimowym rozkładzie lotów – oprócz Wysp Brytyjskich oraz Irlandii – pozostanie również trasa do Alicante (raz w tygodniu).

Błażej Patryn, rzecznik prasowy Portu Lotniczego Poznań Ławica, dodał: „Dobre wiadomości od Linii Lotniczej Ryanair dla Portu Lotniczego w Poznaniu są bardzo ważnym elementem budowy oferty dla wszystkich mieszkańców Poznania oraz całej Wielkopolski. Bardzo się cieszymy, że mimo trudnej obecnej sytuacji dla portów lotniczych oraz przewoźników i wynikających z niej, jesienią 2020, wielu wyzwań, Ryanair przekazuje dobre wiadomości.

Powrót tras z Poznania do Paryża i Kijowa oraz utrzymanie w zimowym rozkładzie rejsów do Alicante, na Wyspy Brytyjskie oraz Irlandii, stanowi ważny element nie tylko ekonomiczny dla regionu, ale bardzo ważny czynnik podtrzymywania relacji między krajami i ich mieszkańcami. Dzięki tej informacji mieszkańcy regionu będą mogli nadal szybko i bezpiecznie realizować swoje potrzeby podróży lotniczych. Linie Ryanair oraz Port Lotniczy w Poznaniu bezpiecznie i zgodnie ze wszystkimi zaleceniami przyjmują na ścieżce pasażerskiej wszystkich podróżnych. Życzymy udanych lotów z Poznania.”

Ryanair – zimowy rozkład lotów zredukowany o 60 proc.