Ryanair – Paryż i Kijów wracają w zimowym rozkładzie lotów z Poznania

Linia lotnicza Ryanair zainaugurowała sezon zimowy oraz powrót tras z Poznania do Paryża i Kijowa. W zimowym rozkładzie lotów Ryanaira z Poznania – oprócz Wysp Brytyjskich oraz Irlandii – pozostanie również trasa do Alicante.
Olga Pawlonka, dyrektor sprzedaży i marketingu Ryanaira w krajach Europy środkowo-wschodniej i na Bałkanach powiedziała: “Cieszymy się rozpoczęcia sezonu zimowego i powrotu tras do Paryża oraz Kijowa. Oba połączenia będą realizowane dwa razy w tygodniu. W zimowym rozkładzie lotów – oprócz Wysp Brytyjskich oraz Irlandii – pozostanie również trasa do Alicante (raz w tygodniu).
Błażej Patryn, rzecznik prasowy Portu Lotniczego Poznań Ławica, dodał: „Dobre wiadomości od Linii Lotniczej Ryanair dla Portu Lotniczego w Poznaniu są bardzo ważnym elementem budowy oferty dla wszystkich mieszkańców Poznania oraz całej Wielkopolski. Bardzo się cieszymy, że mimo trudnej obecnej sytuacji dla portów lotniczych oraz przewoźników i wynikających z niej, jesienią 2020, wielu wyzwań, Ryanair przekazuje dobre wiadomości.
Powrót tras z Poznania do Paryża i Kijowa oraz utrzymanie w zimowym rozkładzie rejsów do Alicante, na Wyspy Brytyjskie oraz Irlandii, stanowi ważny element nie tylko ekonomiczny dla regionu, ale bardzo ważny czynnik podtrzymywania relacji między krajami i ich mieszkańcami. Dzięki tej informacji mieszkańcy regionu będą mogli nadal szybko i bezpiecznie realizować swoje potrzeby podróży lotniczych. Linie Ryanair oraz Port Lotniczy w Poznaniu bezpiecznie i zgodnie ze wszystkimi zaleceniami przyjmują na ścieżce pasażerskiej wszystkich podróżnych. Życzymy udanych lotów z Poznania.”
POWIĄZANE WPISY
30 lipca 2026
Wizz Air uruchomi z Modlina połączenie do Santiago de Compostela
Santiago de Compostela dołączy do siatki połączeń Wizz Aira z lotniska Warszawa-Modlin.…
0 Komentarzy1 Minuty
30 lipca 2026
LOT uruchamia bezpośrednie połączenie z Warszawy do Hanoi
Polskie Linie Lotnicze LOT rozpoczęły sprzedaż biletów na bezpośrednie rejsy z Warszawy…
0 Komentarzy2 Minuty
29 lipca 2026
PLL LOT świętuje 80 lat połączeń do Paryża, Pragi i Sztokholmu
Paryż, Praga i Sztokholm od 80 lat nie znikają z siatki połączeń PLL LOT. Rejsy do tych…
0 Komentarzy2 Minuty
29 lipca 2026
Ponad 50 nadmorskich miejscowości w letniej siatce FlixBusa
Ponad 50 nadmorskich miejscowości w Polsce oraz wybrane kurorty w krajach bałtyckich…
0 Komentarzy2 Minuty
29 lipca 2026
Cyprus Airways dołącza do partnerów Air France
Cyprus Airways został nowym partnerem Air France. Zawarta przez przewoźników umowa…
0 Komentarzy2 Minuty
24 lipca 2026
Air France zachęca do zwiedzania Paryża podczas przesiadki. Rusza Paris Stopover
Air France uruchomił nową usługę Paris Stopover, która pozwala pasażerom wykorzystać…
0 Komentarzy1 Minuty
24 lipca 2026
RDOŚ wydał decyzję środowiskową dla rozbudowy Lotniska Chopina. Modernizacja wchodzi w decydującą fazę
Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska w Warszawie wydał decyzję o środowiskowych…
0 Komentarzy2 Minuty
24 lipca 2026
Atmosphere Kanifushi organizuje kolejną edycję festiwalu „Just Veg”
Atmosphere Kanifushi na Malediwach zaprasza na kolejną edycję autorskiego festiwalu…
0 Komentarzy1 Minuty
23 lipca 2026
Corendon Airlines realizuje przeloty Górnika Zabrze w europejskich rozgrywkach
Corendon Airlines zorganizował przelot piłkarzy Górnika Zabrze do Stambułu, gdzie polski…
0 Komentarzy1 Minuty










