Ryanair ogłasza letni rozkład lotów z Łodzi i uruchamia wyprzedaż biletów

RYANAIR I OSPREY FLIGHT SOLUTIONS PRZEDŁUŻAJĄ PARTNERSTWO NA 5 LAT
fot. Ryanair

Ryanair poinformował dzisiaj (7 lutego) o rozpoczęciu specjalnej wyprzedaży, aby uczcić inaugurację rozkładu lotów na sezon letni z Łodzi. Ceny obowiązują na podróże między kwietniem a majem, zaczynając od 99 zł i można je rezerwować od 7 do 11 lutego (do północy) wyłącznie na stronie przewoźnika.

Nowy letni rozkład Ryanair dla Łodzi obejmuje siedem tras, w tym popularne kierunki wakacyjne, takie jak Alicante i Malaga, oraz destynacje na krótkie wypady, m.in. Bergamo, Dublin, East Midlands i Londyn-Stansted.

„Ryanair z radością świętuje nasz letni rozkład lotów dla Łodzi specjalną wyprzedażą. Obserwujemy rosnące zainteresowanie wszystkimi naszymi trasami do i z Łodzi, co skłoniło nas do przedłużenia wszystkich tras z naszego zimowego rozkładu na lato, oferując mieszkańcom Łodzi jeszcze więcej możliwości podróży. W tym lecie oferujemy w sumie 7 niesamowitych tras, w tym ulubione destynacje na krótkie wypady, takie jak Dublin, East Midlands czy Londyn oraz popularne miejsca na wakacje, jak Alicante i Malaga” – mówi Alicja Wójcik-Gołębiowska, Head of Communications CEE & Baltics w Ryanair.

„Wielu pasażerów nie chce korzystać z lotów czarterowych i wolą wszystko zorganizować na własną rękę. Właśnie dla takich turystów linia Ryanair ma ofertę lotów do Alicante i Malagi na hiszpańskie wybrzeża Costa del Sol i Costa Blanca, a także do Mediolanu Bergamo, skąd blisko w Alpy, do Wenecji i na Wybrzeże Liguryjskie.

Z Łodzi na wakacje Ryanaiarem mogą polecieć także osoby, które wolą mieć wszystko zorganizowane przez biuro podróży. Wystarczy wykupić w biurze podróży ofertę w tzw. pakietowaniu dynamicznym. Polega ona na tym, że klient kupuje cały pakiet turystyczny: przelot, hotel, transfery, wyżywienie, ubezpieczenie i opiekę pilota. Leci na wakacje samolotem rejsowym Ryanaira, w którym biuro podróży zarezerwowało część miejsc dla swoich klientów, a na lotnisko czeka transport do hotelu” – dodaje Robert Makowski, dyrektor handlowy, Port Lotniczy Łódź.