Ryanair odnawia partnerstwo z Vistair

fot. Ryanair

Ryanair odnowił dziś (11 marca) współpracę z Vistair, dostawcą zaawansowanych systemów zarządzania treścią operacyjną i bezpieczeństwem dla branży lotniczej, na kolejne pięć lat.

W ramach tej odnowionej umowy Ryanair będzie nadal korzystać z wiodącego w branży systemu zarządzania dokumentami Vistair, DocuNet, w celu usprawnienia tworzenia, dystrybucji i konserwacji instrukcji operacyjnych, ponieważ linia lotnicza nadal rośnie do 800 samolotów i 300 mln pasażerów do 2034 roku.

„Ogłaszamy pięcioletnie przedłużenie naszej wieloletniej współpracy z Vistair. Niezawodny i wydajny system zarządzania dokumentami Vistair, DocuNet, pomógł nam utrzymać wydajność operacyjną i szybkość reakcji w całej naszej flocie i złożonych operacjach. DocuNet nadal spełnia nasze wysokie oczekiwania, przyczyniając się do naszych ciągłych dobrych wyników operacyjnych” – mówi Neal McMahon, Chief Operating Officer w Ryanair.

„Cieszymy się, że możemy przedłużyć naszą współpracę z Ryanair. Odnowienie tej umowy odzwierciedla zaufanie, jakim Ryanair darzy Vistair i DocuNet. Jako największa grupa lotnicza w Europie, najwyższa wydajność operacyjna jest najważniejsza. Z niecierpliwością czekamy na dalsze wspieranie Ryanair w osiąganiu doskonałości operacyjnej i utrzymywaniu najwyższych standardów zgodności” – dodał Dominic Clarke, Chief Commercial Officer w Vistair.

W styczniu 2024 roku Vistair i Comply365 ogłosiły fuzję, tworząc globalnego dostawcę technologii w zakresie zgodności, bezpieczeństwa i analizy danych dla przemysłu lotniczego, obronnego i kolejowego.