Ryanair – nowy letni rozkład z Poznania

archiwum Ryanair'a

Linia lotnicza Ryanair ogłosiła nowe połączenia z Poznania na lato 2016 na Korfu oraz na Maltę.

Połączenie na Korfu będzie realizowane raz w tygodniu od 29 kwietnia 2016 roku co piątek, natomiast połączenie na Maltę dwa razy w tygodniu od 28 marca 2016 r. w poniedziałki i piątki.
Tradycyjnie, w swoim stylu, aby uczcić ogłoszenie nowych połączeń, Ryanair oferuje promocyjną sprzedaż 100 000 biletów w cenach zaczynających się od 79 zł na podróż w listopadzie i grudniu, które muszą być zarezerwowane do poniedziałku, do północy (19 października).

Olga Pawlonka z Ryanaira powiedziała: “Ryanair z przyjemnością ogłasza nowe połączenia z Poznania na Korfu oraz na Maltę. Loty na Maltę rozpoczynają się już 28 marca, a na Korfu od 29 kwietnia i będą realizowane odpowiednio raz oraz dwa razy w tygodniu.
Nasi klienci mogą także oczekiwać dodatkowych ulepszeń w ramach programu “Always Getting Better”. Program zakłada nową spersonalizowaną stronę internetową z nowymi funkcjami, w tym opcją zatrzymania ceny, recenzjami klientów, a także nowe wnętrza samolotów, nowe mundury dla załóg oraz nowe ulepszone menu. Wszystkie wprowadzone dotychczas zmiany udowadniają, że Ryanair oferuje swoim klientom dużo więcej niż tylko niskie ceny.”