Ryanair – nowy dyrektor sprzedaży i marketingu

archiwum Ryanair'a

Na stanowisko dyrektora sprzedaży i marketingu na Europę Środkowo – Wschodnią został powołana Olga Pawlonka. Przeszła z biura handlowego Lotniska Chopina w Warszawie, gdzie pracowała jako Key Account Manager.

Olga Pawlonka pracuje od ponad 15 lat w branży turystycznej, wcześniej związana była ze Scan Holiday oraz Pegas Touristik. W Ryanairze będzie nadzorowała działania związane ze sprzedażą i marketingiem w krajach Europy środkowo-wschodniej jak Polska, Węgry, Słowacja oraz inne kluczowe państwa regionu.

Carol Anne O’Neil, szefowa sprzedaży i marketingu z Ryanair powiedziała: „Mam przyjemność ogłosić Olgę Pawlonkę nowym Dyrektorem Sprzedaży i Marketingu na Europę Środkowo-Wschodnią. Jej wieloletnie doświadczenie i wiedza będą dodatkową wartością dla Ryanaira, szczególnie, że w Polsce, na Węgrzech i innych krajach Europy środkowo – wschodniej planujemy dalszy rozwój ruchu lotniczego oraz połączeń. “

Olga Pawlonka dodała: „Cieszę się, że zostałam powołana na stanowisko Dyrektora Sprzedaży i Marketingu na Europę środkowo – wschodnią w Ryanairze. Jest to ekscytujący czas dla Ryanaira z planami ekstensywnego wzrostu liczby pasażerów oraz rozwoju na płaszczyźnie technologii cyfrowych. Już nie mogę się doczekać, kiedy dołączę do zespołu aby wspomóc działania Ryanair w krajach Europy środkowo-wschodniej.”