Ryanair – miliard wizyt na stronie w ciągu roku

Linia lotnicza Ryanair poinformowała, iż po raz pierwszy w historii w ciągu jednego roku (od kwietnia 2017 do marca 2018) odnotowała ponad milliard wizyt na stronie.

Nowy rekord ponad 1.000.000.000 wizyt (witryna internetowa i aplikacja) to więcej niż liczba odwiedziń osiągnięta łącznie przez Lufthansę, British Airways, Air France, KLM oraz Iberię. Rekord potwierdza, iż witryna oraz aplikacja Ryanaira to idealne rozwiązania dla klientów szukających lotów w najniższych cenach. Sukces ten chcemy nadal kontynuować w ramach realizacji programu “Always Getting Better”.

Dane zostały zweryfikowane w sposób niezależny przez SimilarWeb i pokazują, iż witryna Ryanaira osiągnęła:

– więcej wizyt niż Lufthansa, British Airways, Air France, KLM i Iberia łącznie
– więcej wizyt niż Gap, Sky News, Tesco i Victoria’s Secret
– więcej wizyt niż money.pl i wyborcza.pl
– 6 więcej wizyt niż Manchester United, najczęściej odwiedzana strona internetowa klubu sportowego
– 22 wizyty na sekundę
– najwięcej wizyt w kolejności rynków: 1. Wielka Brytania 2. Włochy 3. Hiszpania 4. Niemcy 5. Irlandia

Kenny Jacobs z Ryanaira powiedział: „Cieszymy się mogąc osiągnąć tel milowy krok 1 miliarda wizyt w ciągu jednego roku. Ta liczba to odpowiednik prawie każdego mężczyzny, każdej kobiety i każdego dziecka w Europie i Stanach Zjednoczonych. Nasi klienci jasno wskazują, iż wiedzą gdzie szukać lotów po Europie w najniższych cenach. Ryanair.com jest witryną nr 1 wśród linii lotniczych na świecie, a aplikacja Ryanair jest najczęściej odwiedzaną aplikacją o podróżach w Europie. Nadal pracujemy nad kolejnymi udogodnieniami w naszym centrum IT – Travel Labs.

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym naszą witrynę. Z okazji miliarda wizyt wprowadzamy specjalną wyprzedaż. Bilety w promocyjnej cenie 85 zł dostępne są do piątku (11 maja) do północy. Aby zdążyć z rezerwacją najlepiej wejść na stronę www.ryanair.com już teraz.”