Ryanair i Osprey Flight Solutions przedłużają współpracę na pięć lat

RYANAIR I OSPREY FLIGHT SOLUTIONS PRZEDŁUŻAJĄ PARTNERSTWO NA 5 LAT
fot. archiwum Ryanair

Ryanair oraz Osprey Flight Solutions ogłosiły 13 listopada przedłużenie współpracy na kolejne pięć lat. Dzięki opartym na sztucznej inteligencji rozwiązaniom Osprey, partnerstwo będzie koncentrować się na dostarczaniu analiz bezpieczeństwa i ryzyka lotniczego.

Osprey Flight Solutions, światowy lider w dziedzinie rozwiązań do oceny ryzyka lotniczego, ściśle współpracuje z Ryanairem od 2020 roku. W ramach odnowionego partnerstwa przewoźnik będzie nadal miał dostęp do pakietu rozwiązań Osprey, co umożliwia łatwiejszą ocenę ryzyka w oparciu o statystyki. Wykorzystując dane Open Source i sztuczną inteligencję system śledzi, raportuje, prognozuje i ostrzega o wielu czynnikach, które mogą ostatecznie doprowadzić do zakłócenia operacji.

„Cieszymy się, że możemy przedłużyć naszą współpracę z Osprey Flight Solutions na pięć lat. Bezpieczeństwo jest naszym priorytetem. Innowacyjne rozwiązania Osprey odgrywają bardzo istotną rolę w naszych procesach decyzyjnych dotyczących bezpieczeństwa operacyjnego i ochrony operacji lotniczych” –powiedziała Carol Sharkey, dyrektor ds. ryzyka w Ryanair.

„Przedłużając partnerstwo, Ryanair uznaje wymierną wartość operacyjną i finansową dostarczaną przez nasze zaawansowane rozwiązania technologiczne. Jesteśmy dumni, że możemy dostarczać Ryanair rozwiązania nowej generacji w zakresie zarządzania ryzykiem” – dodał Andrew Nicholson, CEO Osprey Flight Solutions.

Odnowione partnerstwo pomiędzy Ryanair i Osprey Flight Solutions podkreśla znaczenie inwestowania w zarządzanie bezpieczeństwem. Branża lotnicza stale ewoluuje. Dlatego ważne jest, aby linie lotnicze współpracowały z zaufanymi partnerami działającymi na najwyższym poziomie bezpieczeństwa i wydajności.