Ryanair i Amadeus łączą siły w ofercie podróży służbowych

fot. materiały prasowe

Ryanair poinformował o rozszerzeniu swojej oferty tanich podróży służbowych poprzez integrację z platformą Amadeus Travel Platform. Posiada ona sieć ponad 3 tys. lotów dziennie do ponad 235 miejsc docelowych w 36 krajach. Rezerwacje lotów są teraz dostępne dla klientów B2B korzystających z usług firmy Amadeus.

Ryanair rozszerza ofertę tanich podróży korporacyjnych na platformie Amadeus Travel Platform. W obliczu inflacji i kryzysu związanego z kosztami utrzymania, ważne stało się, aby firmy zarządzały swoimi wynikami finansowymi. Coraz więcej klientów i korporacji wraca do formuły osobistych spotkań, a zarządzanie kosztami podróży staje się ich fundamentalnym aspektem.

Ryanair oferuje nie tylko oszczędności, ale także pomoże zarządzać klientom swoim śladem węglowym dzięki najniższej emisji CO2 spośród wszystkich głównych europejskich linii lotniczych. Osiągnięcie to jest wspierane przez strategię dekarbonizacji Pathway to Net Zero do 2050 roku.

“Cieszymy się, że możemy teraz działać na platformie Amadeus Travel z bezkonkurencyjną siecią ponad 3000 lotów Ryanair do ponad 235 miejsc docelowych, co dodatkowo rozszerza ofertę Ryanair w zakresie podróży służbowych i umożliwia klientom korporacyjnym większy dostęp do naszej wiodącej na rynku sieci tras, wysokiej częstotliwości lotów, punktualności i bezkonkurencyjnych tanich taryf. Z niecierpliwością czekamy na współpracę z firmą Amadeus w nadchodzących latach, ponieważ Ryanair rośnie, przewożąc 225 milionów pasażerów rocznie do 2026 roku” – powiedział Dara Brady z Ryanair.

“Jesteśmy bardzo zadowoleni, że Ryanair zdecydował się wykorzystać technologię Amadeus do wsparcia swojej strategii dystrybucji. Dzięki integracji treści z platformą Amadeus Travel Platform, sprzedawcy podróży i korporacje będą mieli szerszy wybór opcji podróży, jednocześnie korzystając z płynnej i bezproblemowej integracji z ich codziennymi narzędziami i procesami” – dodał Jose-Luis Aragon, regionalny wiceprezes ds. dystrybucji lotniczej w Europie, Amadeus.

Ryanair zainwestuje 40 mld dolarów w 300 Boeingów 737 MAX-10

Weronika Szabelewska

Zastępczyni Redaktorki Naczelnej


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center