Ryanair – dwudniowa wyprzedaż biletów

archiwum Ryanair'a

Linia lotnicza Ryanair, dziś (20 października) uczciła początek sezonu zimowego wprowadzając 2-dniową wyprzedaż biletów z 30 proc. zniżką na 28 trasach z Polski.

Zimowa oferta dostępna jest tylko na stronie www.ryanair.com i dotyczy podróży od października 2015 roku do marca 2016 rroku. Bilety będą dostępne w sprzedaży do środy 21 października do północy.
Zniżki 30 proc. obowiązują na trasy z Warszawy do: Alicante, Barcelony, Brukseli, Eindhoven, Glasgow, Göteborga, Kolonii, Liverpoolu, Lizbony, Londynu, Mediolanu, Oslo, Paryża, Rzym i Sztokholmu; z Gdańska do: Edynburga, Londynu, Manchesteru i Oslo; z Katowic do Londynu; z Krakowa do Dortmundu; z Lublina do Londynu; z Poznania do: Edynburga, Londynu, Oslo; ze Szczecina do: Londynu i Oslo oraz z Wrocławia do: Londynu, Oslo i Paryża.

Olga Pawlonka z Ryanaira powiedziała: “Ryanair zanotował w tym roku rekordowe lato przewożąc miliony nowych pasażerów po całej Europie oraz wprowadzając do swojej siatki połączeń nowe kierunki. Jednocześnie punktualność pozostała na wiodącym w branży poziomie, a ceny najniższe w Europie.
Aby zaznaczyć początek sezonu zimowego ogłaszamy 2-dniową wyprzedaż z 30% zniżką na wybrane loty. Bilety na podróż od października 2015 r. do marca 2016 r. w tych niewiarygodnie niskich cenach dostępne są na stronie www.ryanair.com do środy 21 października do północy.”