Ryanair – 3 nowe trasy z Polski w 2016 roku

AG

W sezonie lato 2016 uruchomione zostaną 3 nowe trasy: do Kolonii, Goeteborga oraz do Malagi.

Samoloty przewoźnika będą na nowych latać z następującą częstotliwością: Kolonia (1 dziennie), Goteberg (2 tygodniowo), Malaga (2 tygodniowo). Łącznie Raynair oferować będzie 34 trasy, dojdą dodatkowe loty na 3 trasach: Dublin (1 dziennie), Londyn (4 tygodniowo) i Manchester (3 tygodniowo)

Linia Ryanair obsłuży łącznie 3 miliony klientów i przyczyni się do stworzenia 2 250 miejsc pracy na lotnisku Warszawa Modlin.

Jak podkreśliła Olga Pawlonka z Ryanair’a: „Polscy klienci, jak również turyści mogą wybierać niskie ceny biletów już na 34 trasach Ryanaira z Warszawy w sezonie lato 2016. Mogą także oczekiwać dodatkowych ulepszeń w ramach programu “Always Getting Better”. Jesszcze w tym roku, program zakłada otwieranie nowych baz, nową spersonalizowaną stronę internetową, opcję zatrzymywania cen, więcej destynacji, aplikację mobilną Myryanair, nowe wnętrza samolotów – to wszystko do końca października oraz nowe mundury dla załóg oraz nowe ulepszone menu – w grudniu.
W Polsce latamy z 11 lotnisk, posiadamy tutaj cztery bazy.”

Dyrektor lotniska w Modlinie, Piotr Okienczyc, dodał: „Pracujemy nad projektem rozbudowy terminalu, na lato 2016 przewidujemy obsługę 34 kierunków. Lotnisko Modlin jest najdynamiczniej rozwijających się lotniskiem w Europie a ten rozwój pokazuje, że Warszawa ie miała odpowiedniej oferty lotniczej dopóki istniało tylko lotnisko Chopina.”

Michael O’Leary z Ryaniara powiedział: „Ryanair z przyjemnością ogłasza rozkład lotów z Warszawy Modlina na Lato 2016, 3 nowe trasy do Kolonii, Goteberga, i Malagi. Łącznie w naszej ofercie znajdą się 34 kierunki, na których przewieziemy 3 miliony pasażerów. Przyczyni się to również do utworzenia 2 250 miejsc pracy na lotnisku Warszawa Modlin. Jako największa linia lotnicza w Polsce już nie możemy się doczekać dalszego rozwoju ruchu pasażerskiego, rozwoju siatki połączeń, a także dalszego tworzenia dodatkowych miejsc pracy. Łączymy Warszawę z największymi centrami biznesowymi Europy jednocześnie proponując najszerszą siatkę połączeń, która sprawia, że Ryanair jest idealnym wyborem zarówno dla klientów biznesowych jak i turystów.”

Aby uczcić ogłoszenie rozkładu na Lato 2016, w sprzedaży znajduje się 100 000 miejsc na trasach całej Europy w cenach już od 19 zł. Bilety należy zarezerwować najpóźniej do poniedziałku do północy (21 września) na stronie www.ryanair.comt.”