Ryanair – 2 nowe trasy z Wrocławia

archiwum Ryanair'a

Linia lotnicza Ryanair, uruchomi w październiku dwie kolejne trasy z Wrocławia zimą 2017/18: do Brukseli Charleroi oraz do Gdańska.

Obie trasy będą obsługiwane 3 razy w tygodniu.

Aby uczcić ogłoszenie nowych połączeń; Ryaniar wprowadził do sprzedaży bilety z Wrocławia na podróż w marcu 2017 r. w cenie od 39 zł. Bilety w obniżonych cenach dostępne są na stronie Ryanair.com do poniedziałku 13 lutego do północy.

Olga Pawlonka, Manager sprzedaży i marketingu Ryanaira w krajach Europy środkowo-wschodniej powiedziała: “Ryanair z przyjemnością ogłasza dwie nowe trasy z Wrocławia do Brukseli Charleroi i do Gdańska. Oba połączenie będzą wykonywane od października 3 razy w tygodniu. Bilety na nowe trasy będą w sprzedaży już w lutym. Polscy klienci oraz turyści mogą w nadchodzących miesiącach oczekiwać kolejnych udogodnień jak nowe kierunki, nowe wnętrza samolotów czy też jeszcze niższe ceny, a wszystko w ramach programu “Always Getting Better”.

Jarosław Sztucki, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Portu Lotniczego Wrocław dodał: „Jesień zapowiada się we Wrocławiu rekordowo. Cieszymy się, że linie Ryanair dostrzegają potencjał wrocławskiego lotniska i kilka dni po ogłoszeniu lotów do Tel Avivu zapowiadają dwa nowe połączenia lotnicze ze stolicy Dolnego Śląska.
Bruksela to polityczna i gospodarcza stolica Europy o ogromnych walorach turystycznych, kierunek pożądany przez naszych pasażerów. Gdańsk z kolei idealnie uzupełnia ofertę lotów krajowych z Wrocławia. Jestem przekonany, że będą cieszyć się dużym zainteresowaniem podróżnych.”