Ryanair – 11 milionów pasażerów w Krakowie

archiwum Ryanair'a

Linia lotnicza Ryanair przewiozła od 2005 roku 11 milionów pasażerów z/do Krakowa.

Pasażerką nr 11 000 000 linii lotniczej Ryanair w Krakowie była siedmioletnia Lena Boś, która podróżowała wraz z rodzicami i siostrami do Las Palmas. Jednocześnie był to inaurguracyjny lot Ryanaira z Krakowa na Gran Canarię. Lena otrzymała pamiątkowy upominek od Portu Lotniczego w Krakowie oraz dwa bilety na podróż w dwie strony od linii lotniczej Ryanair. Dodatkowo wszyscy pasażerowie rejsu poczęstowani zostali pysznym tortem.

W Krakowie Olga Pawlonka z Ryanaira powiedziała: “Ryanair od 2005 roku przewiózł 11 milionów pasażerów z/do Krakowa. Obecnie oferuje połączenia na 33 trasach. W ofercie na zimę 2015/2016 znalazły się trzy nowe kierunki: Gran Canaria, Ejlat w Izraelu oraz Teneryfa, latem dojdzie czwary kierunek Bristol. Cieszymy się, że coraz więcej podróżujących rodzin, dla których wprowadziliśmy pakiet usług Family Extra, wybiera Ryanair. Jesteśmy przekonani, że dzięki wprowadzonym udoskonaleniom liczba pasażerów wybierających naszą linię będzie jeszcze szybciej wzrastać.
Aby dodatkowo uczcić dzisiejszą okazję ogłaszamy wyprzedaż biletów w cenach rozpoczynających się już od 39 zł na podróż z Krakowa do Gdańska, 49 zł z Krakowa do Dortmundu oraz 79 zł z Krakowa do Bolonii, Paryża, Rzymu, Brukseli, Sztokholmu oraz Oslo w okresie od grudnia 2015 roku do lutego 2016 roku.”