Ruszyła sprzedaż GoPass Sprytnej Sezonówki ważnej w czterech krajach

Firma TMR ruszyła ze sprzedażą Sprytnej Sezonówki

Od 16 września ruszyła przedsprzedaż skipassów GoPass Srytnej Sezonówki. Dzięki karnetowi firmy Tatry Mountain Resorts w tym roku będzie można szusować po ponad 200 kilometrach tras narciarskich w ośrodkach TMR w Austrii, Czechach, Polsce i Słowacji.

Warto przypomnieć, że już w październiku rusza sezon narciarski w ośrodku TMR na lodowcu Mölltaler Gletscher w austriackiej Karyntii.

Igor Rattaj, prezes zarządu TMR, powiedział: „Jeśli ktoś lubi jeździć na nartach i spędza w sezonie sporo dni na stoku, to Sezonówka jest dla niego najlepszym i jednocześnie najefektywniejszym rozwiązaniem. Nie musi śledzić ciągle cen karnetów, które sprzedawane są w elastycznych cenach, jeśli ma ochotę pojeździć na nartach, to po prostu to robi.

Do największych nowości tego sezonu należy rozszerzenie oferty austriackich ośrodków o tyrolski kurort Muttereralm Innsbruck, zniesienie dni, w których karnet nie obowiązywał oraz włączenie do Sezonówki wieczornej jazdy na nartach. Specjalnością będzie zupełnie nowe wieczorne szusowanie na Nowej Skalce w Jeszczedzie.”

Ośrodek w Jasnej/fot. archiwum TMR

Čeněk Jílek, COO spółki TMR, dodał: „Istotną korzyścią dla posiadaczy Sezonówek jest również możliwość wydłużenia sobie sezonu narciarskiego. Dzięki temu, że karnet obejmuje także karyntyjski lodowiec Mölltaler Gletscher, na którym zaczynamy szusować już w październiku, posiadacze Sezonówek mogą jeździć na nartach jeszcze zanim sezon narciarski zawita do ośrodków na Słowacji, w Czechach czy w Polsce, albo już dawno się tu skończył.”

Jeśli w trakcie sezonu z powodu pandemii wystąpią takie ograniczenia, które uniemożliwiłyby korzystanie ze Sprytnej Sezonówki, właściciele otrzymają rekompensatę adekwatnie do zaistniałej sytuacji po zakończeniu sezonu zimowego 2021/22.

Warto przypomnieć, że TMR posiada swoje ośrodki na Słowacji (Jasna, Tatrzańska Łomnica, Szczyrbskie Jezioro), Czechach (Szpindlerowy Młyn i Jeszczed), Polsce (Szczyrk), ale i w Austrii – Mallnitz, Muttereralm Innsbruck, Mölltaler Gletscher, Ankogel. Dzięki GoPass można uzyskać 15 proc. rabat w wybranych sklepach sportowych Motion i lokalach gastronomicznych.

Do 30 września Gopass Sprytnaa Sezonówka PREMIUM 2021/22 kosztuje 459 euro, od 1 października do 30 listopada – 499 euro. Od 1 grudnia cena wzrośnie do 520 euro.

W Jasnej, na Chopoku powstaje nowa 15 osobowa gondolowa