Ruszyła akcja reklamowa Neckermanna

„Rezerwuj wakacje pełne słońca i beztroski – Neckermann taniej niż myślisz” – pod takim hasłem ruszyła dziś wakacyjna kampania reklamowa biura podróży Neckermann. Obejmie ona swoim zasięgiem obejmie szerokie działania w telewizji, outdoorze, internecie, a także sieci sprzedaży na terenie całego kraju. Kampania prowadzona jest na poziomie ogólnopolskim i lokalnym.

Efe Türkel, dyrektor ds. transformacji Neckermann Polska, powiedział: “Celem kampanii jest przede wszystkim zwrócenie uwagi na bardzo atrakcyjne ceny wakacji z Neckermannem, które prezentujemy na przykładzie kluczowych kierunków z naszej oferty: Bułgarii, Turcji oraz Grecji. Chcemy także wzmocnić nasz wizerunek jako organizatora beztroskich wakacji dla klientów szukających różnorodnej oferty wypoczynku.”

15-sekundowy spot reklamowy (http://bit.ly/Neckermann_Spot_TV) będzie emitowany do 19 lipca w telewizji publicznej, TVN, Polsacie a także kanałach tematycznych. Przez dwa miesiące do 31.08.15 reklama Neckermanna pojawi się także na 150 autobusach w największych miastach Polski: Warszawie, aglomeracji Śląskiej, Krakowie, Poznaniu, Trójmieście, Wrocławiu, Łodzi oraz Szczecinie.
Biuro podróży Neckermann przygotowało też specjalny konkurs dla klientów „Zostań Gwiazdą Neckermanna”, w którym mogą stworzyć własny katalog turystyczny. Aby zostać twarzą jego okładki, wystarczy do 15 września przesłać zdjęcie za pomocą specjalnej aplikacji konkursowej – http://gwiazda.neckermann.pl/. Najlepsze pojawi się na okładce katalogu Lato 2016 lub Zima 2016/17 a jego autor pojedzie na atrakcyjne wakacje.

Magda Plutecka-Dydoń, PR Manager Neckermann Polska, skomentowała: “Nie ma lepszej wizytówki biura podróży niż klient na okładce jego katalogu . Mamy nadzieję, że zabawa aplikacją i kreacja własnej okładki sprawi wiele frajdy. Zachęcamy do udziału w konkursie, ale też do dzielenia się pomysłami i prezentacji swoich prac w mediach społecznościowych.”