Remont generalny w Novotel Kraków City West zakończony

archiwum hotelu Novotel Kraków City West

Wciągu ostatnich dwóch lat, wybudowany w 1975 roku, hotel Novotel Kraków City West zmienił swoje oblicze zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz. Remont objął stworzenie 2 apartamentów w nowym koncepcie, 80 pokoi N-Room (Superior), odświeżenie 68 pokoi oraz renowację i odświeżenie przestrzeni wspólnej, basenu, strefy fitness oraz terenu dookoła obiektu.

Hotel zmienił się od zewnątrz, poprzez wnętrza, na terenie dookoła kończąc. Zewnętrzna jego część została odnowiona, a biała fasada zaprasza do odwiedzenia wyremontowanych wnętrz. Teren dookoła hotelu także został zaadaptowany tak, aby w pełni wykorzystać jego potencjał i pełnić dodatkowe funkcje. Marka, a w szczególności Novotel Kraków City West nastawione są na sport, wypoczynek oraz rodziny z dziećmi. Z tego powodu powstała zewnętrzna siłownia, a także duży plac zabaw dla najmłodszych. Przed hotelem powstało drewniane rondo otoczone dekoracyjnymi trawami, osłaniającymi je przed wzrokiem przechodniów, na którym można wypić poranną kawę.

Stworzony został także taras w ogrodzie, po drugiej stronie budynku. Tam, wśród zieleni i ciszy, można odpoczywać można i delektować się widokiem na Kopiec Kościuszki.

Wyremontowane i stworzone na nowo pokoje prezentują nowoczesny i przytulny design, który zaprasza do spędzenia w nich czasu. Widać tutaj inspirację wnętrzami skandynawskimi przełamane delikatnymi nawiązaniami do różnych aktywności fizycznych. Pokoje typu N-Room są nowym konceptem, pomieszczenia są ergonomiczne i zaprojektowane tak, aby otwarta przestrzeń, dużo światła i dostosowanie zarówno do wypoczynku jak i pracy ma stwarzało warunki idealne dla każdego gościa. Projekt opiera się na modułowym życiu – praca i odpoczynek w jednym miejscu.

Krakowski Novotel City West jest jednym z hoteli, które rocznie przyjmują największą liczbę dzieci – około 3000.

Dlatego też nacisk położony jest na wyjątkowość pobytu także dla najmłodszych. W duchu hotelu organizowane są zajęcia sportowe, wieczorne czytanie bajek, seanse filmowe czy udostępnione gry na X-box. Dodatkową zaletą jest wielkość pokoi. Mają one 30 metrów kwadratowych,, więc są wyjątkowo komfortowe dla podróżujących rodzin.

Odremontowana strefa fitness powstała zgodnie ze standardami In Balance. Wyposażona jest w taki sposób, aby mogły z niej korzystać osoby na początku swojej drogi ze sportem, jak i te zaawansowane. Na zamówienie możliwe są także treningi indywidualne w centrum fitness, będące idealnym rozwiązaniem dla osób, które zatrzymują się na dłużej i mają plan treningowy do zrealizowania.

Strefa fitness połączona jest z basenem, który został odświeżony i wygląda zupełnie inaczej niż do tej pory. Jego zaletą jest widok na Kopiec Kościuszki, który działa niezwykle relaksująco. Dodatkowo można korzystać z hotelowych rowerów i zwiedzić okolicę.